dr n. med. Camal Morshed

Laryngolog

Doktor jest dobrym operatorem i na tym koniec. Kompletnie nie poświęca czasu na dokładne wytłumaczenie na czym polega zabieg, nie wspominając o jego konsekwencjach i powikłaniach. Pacjent decyzję o zabiegu podejmuje pod presją odstąpienia od zabiegu, gdy decyzja nie zostanie podjęta natychmiast, nawet nie można się skonsultować z rodziną. Niestety zabiegi na krtani są bardzo okaleczające i pacjent nigdy już nie będzie prowadził normalnego życia o czym dowiaduje się po fakcie.

wspaniały lekarz, specjalista,miły, uprzejmy, oddany pacjentowi, wyjasni każda wątpliwość. W październiku 2011 byłam operowana -umie dodać otuchy, swoją postawą podnosi na duchu. Polecam Go każdemu kto potrzebuje pomocy takiego specjalisty. Dziekuje Panie Docencie! danuka

Polecam Go każdemu kto potrzebuje pomocy takiego specjalisty.
Dziekuje Panie Docencie!
danuka

Przeprowadzał u mnie trudną operację krtani, bardzo dobry fachowiec, godny polecenia, wszystko dokładnie wytłumaczy, powie, uprzejmy, trochę zabiegany niestety, ale jeżeli chodzi o jego fachowość to jest jednym z najlepszych laryngologów.

Przeprowadził u mnie usunięcie migdałów wraz z plastyką podniebienia. Pełny profesjonalizm. Polecam!

Tak podchodzącego czlowieka do danej choroby(przypadłości) życzyłabym każdemu, kto ma problemy zdrowotne,jest bardzo kompetentnym człowiekiem tłumacząc szczegół po szczególe daną diagnozę, naprawdę godny polecenia lekarz.