lekarz Cezar Kurkliński

3,5
3,7

szczerze nie poleca dziad i nic więcej przez tego doktora wylądowałam na 2 mies w szpitalu zupełnie olewa pacjenta ale z chęcią namawia na prywatne wizyty w swoim gabinecie nie wystawia zwolnień na nfz ale prywatnie już tak nie pilnuje ciąży i zdrowia matki i dziecka ale własnego tyłka i pieniędzy

witam, chcę potwierdzić negatywne opinie. Dr Kurkliński "państwowo" oferuje bardzo podstawową opiekę ginekologiczną, prowadziłam u niego ciążę, nie byłam zadowolona. Nigdy nie spytał o samopoczucie, o dolegliwości. Na każdej wizycie " ciągnął i nagadywał na "prywatny gabinet". Na prośbę o zwolnienie w bardzo zawiły sposób odmówił, zalecając oczywiście wizytę o charakterze prywatnym do Piastowa. Nie skorzystałam, znalazłam innego lekarza prowadzącego,"państwowego" i nie było problemu z dodatkowymi badaniami i zwolnieniem lekarskim. Szczerze nie polecam.

Polecam fachowy i zapobiegliwy.mily tlumaczy wszystko czasem po 3 razy nawet.nie nastawiony tylko na zarobek a na dobro pacjentki

Byłam totalnie rozczarowana, nie tylko tym, że zupełnie zlekceważył mój problem, ale również tym, jak mnie potraktował. Krótko mówiąc - po prostu obraził, raz nawet używając wulgaryzmu. Byłam w totalnym szoku, w życiu się z czymś takim nie spotkałam!! Chociaż lekarze czasem są mało uprzejmi, to ten po prostu wyszedł poza jakiekolwiek ramy!! Skarga do RPP już napisana.

nie polecam, za mało czasu poświęca,jest niezbyt uprzejmy drogi i nie budzi zaufania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piastów"?

lek. med.
Ewa Gojan

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
PIASTUN
Reja 1

Marek Koszarski

Harcerska 1

Leszek Huzior

Wrocławska 19
Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim Filia w Józefowie
ul. Marii Konopnickiej 8
Ożarów Mazowiecki