lekarz Cezar Kurkliński

3,6
3,9

Oliffka

21.10.2016

witam, chcę potwierdzić negatywne opinie. Dr Kurkliński "państwowo" oferuje bardzo podstawową opiekę ginekologiczną, prowadziłam u niego ciążę, nie byłam zadowolona. Nigdy nie spytał o samopoczucie, o dolegliwości. Na każdej wizycie " ciągnął i nagadywał na "prywatny gabinet". Na prośbę o zwolnienie w bardzo zawiły sposób odmówił, zalecając oczywiście wizytę o charakterze prywatnym do Piastowa. Nie skorzystałam, znalazłam innego lekarza prowadzącego,"państwowego" i nie było problemu z dodatkowymi badaniami i zwolnieniem lekarskim. Szczerze nie polecam.

marika.18@wp.pl

14.01.2015

Polecam fachowy i zapobiegliwy.mily tlumaczy wszystko czasem po 3 razy nawet.nie nastawiony tylko na zarobek a na dobro pacjentki

Magdalena

14.01.2014

Byłam totalnie rozczarowana, nie tylko tym, że zupełnie zlekceważył mój problem, ale również tym, jak mnie potraktował. Krótko mówiąc - po prostu obraził, raz nawet używając wulgaryzmu. Byłam w totalnym szoku, w życiu się z czymś takim nie spotkałam!! Chociaż lekarze czasem są mało uprzejmi, to ten po prostu wyszedł poza jakiekolwiek ramy!! Skarga do RPP już napisana.

Anonim

23.11.2012

nie polecam, za mało czasu poświęca,jest niezbyt uprzejmy drogi i nie budzi zaufania.

Anonim

17.10.2011

Pan doktor może i jest dobry pod warunkiem że przyjmuje prywatnie..bo państwowo nic nie można od niego sie dowiedzieć...byłam raz jedyny u niego wciąży i potraktowal mnie jak gówniare ktora zrobila sobie dziecko na boku....a do tego zaprosil mnie do prywatnego gabinetu jeśli che coś wiecej wiedziec..oczywiście poszłam i to nic konkretnego nie powiedzial...nie polecam...kase ciągnie poleca swoich kolegów za chorendalne pieniądze i tyle z tego jest.,,a jeśli chodzi o porade czy leczenie to nic specjalnego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piastów"?

lek. med.
Ewa Gojan

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
PIASTUN
Reja 1

Marek Koszarski

Harcerska 1

Leszek Huzior

Wrocławska 19
Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim Filia w Józefowie
ul. Marii Konopnickiej 8
Ożarów Mazowiecki