lekarz Cezary Błażejak

Polecam, najlepszy stomatolog do jakiego miałem "przyjemność" chodzić.

Polecam, najlepszy stomatolog do jakiego miałem "przyjemność" chodzić.

Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Błażejaka. Jest bardzo konkretny i profesjonalny. Sprawnie i szybko zalecił "mały remoncik" ocenił co jest najpotrzebniejsze. Tanio nie jest, ale z pewnością że jest zrobione dobrze i jestem zadowolony z dotychczas naprawionych 4 zębów. Przy wizycie znieczulenie dostałem gratis. Z pewnością wrócę i serdecznie polecam. Przemysław.

Przemysław.

Trudno w dzisiejszych czasach o lekarza, który "nie nabiera" pacjentów. Taki jest właśnie dr Błażejak. Fachowo przystępnym językiem wytłumaczy problem, poradzi, nie boi sie podejmować nawet trudnego, skomplikowanego leczenia. Gabinet nowoczesny, do dyspozycji pacjenta mikroskop oraz pantomogram, rzadko spotykany w innych gabinetach. Gorąco polecam,

mówi, że zrobi taniej bez rachunku a potem problem z reklamacją

mówi, że zrobi taniej bez rachunku a potem problem z reklamacją

Nowoczesny Gabinet dentystyczny, dobrze wyposażony i utrzymany higienicznie. Lekarz uprzejmy i dobry fachowiec. Polecam jego usługi.

Nowoczesny Gabinet dentystyczny, dobrze wyposażony i utrzymany
higienicznie. Lekarz uprzejmy i dobry fachowiec. Polecam jego usługi.