dr n. med. Cezary Chmielecki

Lekarz godny polecenia.Cierpliwy ,wyrozumiały ,poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi.Kompleksowe podejście do pacjenta ,uprzejmy.

Pan Doktor Chmielecki jest empatyczny i bardzo rzeczowy, badanie przeprowadza dokładnie i wieloaspektowo, wyróżnia sie wysoką kulturą osobistą i ogromna wiedzą. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Dla czego moja poprzednia negatywna opinia o tym lekarzu została usunięta ? Prawda boli ? Jeszcze raz piszę że nie polecam.

Ble,ble,ble. Myślę,że te wpisy są od tego samego człowieka. Wcale nie jest tak różowo. Ale cóż....jeśli jest się od tylu lat na stołku......

niestety nie podzielam pozostałych opinii. wobec mnie niezbyt miły, niewiele powiedział na temat mojej choroby, tylko tyle że "może samo przejdzie". zraziłam się na tyle do tego doktora że zmieniłam lekarza, który zdecydowanie lepiej zajął się moim leczeniem (gdyż samo nie przeszło..)

bajka lekarz :D polecam kazdemu ;0 naprawde warto sie do niego wybrac. wyrazy szacunku i pozdrowienia dla dr Chmieleckiego

bajka lekarz :D polecam kazdemu ;0

naprawde warto sie do niego wybrac.
wyrazy szacunku i pozdrowienia dla dr Chmieleckiego

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM GODNY ZAUFANIU :)

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM GODNY ZAUFANIU :)

Dr z powołania. W obecnych czasach to rzadko spotykane. Polecam!!!

Dr z powołania. W obecnych czasach to rzadko spotykane. Polecam!!!

naprawde bardzo dobry lekarz ma prawdziwe zamiłowanie do pracy

naprawde bardzo dobry lekarz ma prawdziwe zamiłowanie do pracy

Lekarz, ktory w dzisiejszych czasach to rzadkośc! Rzetelny, z ogromną dawka wiedzy, kochajacy to co robi,specjalista w swoim fachu i z tego co ogólnie wiadomo,specjalista w wielu innych dziedzinach. Jest mi bardzo milo, ze trafiłam właśnie na dr'a Chmieleckiego. Polecam w 100% !!!