lekarz Cezary Kipigroch

Leczę się u Pana doktora od 13 lat, pomagał mi w najtrudniejszych chwilach życia. Prowadził także moje ciąże. Bardzo dużo Mu zawdzięczam, a mój mąż uwielbia Pana Doktora i jest także pełen szacunku i wdzięczności. Pan doktor jest troskliwy, rzeczowy, ma ogromną wiedzę, ufam mu jak nikomu innemu. Panie doktorze dziękuję za wszystko Anetta

Bardzo dobry, profesjonalny, kompetentny lekarz. Nigdy nie jest zmęczony pacjentem. potrafi słuchać, wyjaśnić i rozwiązać każdy problem medyczny. Zawsze ma czas dla pacjenta. Nigdy nie zmienię lekarza. Uważam, że w Toruniu jest to najlepszy lekarz.

Pan doktor prowadzi moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo miło mnie zaskoczył gdy trafiłam do szpitala i wykazywał bardzo dużą troskę o mnie. Ponadto w szpitalu jego nazwisko ma siłę przebicia i mam wrażenie, że byłam przez innych lekarzy i personel lepiej traktowana niż inne pacjętki. Doktor jest podczas wizyt bardzo konkretny i kompetentny. Tylko nie zawsze pozwala na towarzystwo męża podczas badania.

Wspaniały, byłam u niego na pierwszej wizycie. Niezwykle przyjemny, kompetentny. Jestem pod wrażeniem. Będę wszystkim polecać.

Bardzo dobry specjalista - jako jedyny wykrył wadę u dziecka (pomimo wcześniejszych badań u innych lekarzy)

Bardzo polecam tego lekarza. Prawie wszystkich opiniowanych jako najlepszych ginekologow przerabialam w Toruniu i musze powiedziec ze jest to pierwszy lekarz ktory spelnil moje oczekiwania tzn zajal sie moim problemem, nie zbagatelizowal go lecz podjal sie szczegolowych badan. Ponadto jest uczciwy tzn nie naciaga na wizyty i pieniadze.Jest bardzo konkretny, kompetentny, rzetelny, przeprowadza dokladny wywiad, wszystko dokladnie zapisuje i wyjasnia.Bije od niego spokoj i pewnosc swojego zdania.

prowadził moją ciąże z szczęśliwym zakończeniem,kierował na odpowiednie badania,a w szpitalu trzymał rękę na pulsie wiedział co się dzieje.bardzo sympatyczny,wszystko wyjaśni,przy badaniu bardzo delikatny.polecam

Lekarz z powołaniem. Specjalista godny polecenia. Chodzę do Pana Doktora zarówno prywatnie, jak i korzystając ze świadczeń NFZ. Zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w szpitalu wykonuje dokładne badania, nie zapominając o USG dopochwowym. Jednocześnie zbierając wywiad, dopytuje o ostatnie badanie, cytologię, miesiączkowanie. Bardzo rzeczowy, a przy tym nad wyraz uprzejmy lekarz.

Najlepszy ginekolog jakiego znam!!! konkretny,stanowczy,a jednoczesnie wyrozumialy.Swietny fachowiec,bardzo ludzki.. ja na pewno nie zmienie go na zadnego innego.

zarówno w szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym jest doskonałym fachowcem. Poza tym nie proponuje tylko wizyt w prywatnym gabinecie. Jest uczciwy.