dr hab. Cezary Łozowski

Gastrolog

Nie ma takich słów wdzięczności , jakich chciała bym użyć aby wyrazić to , ile zawdzięczam Doktorowi łozowskiemu .

Gastroskopia u dr Łozowskiego to po prostu bajka, polecam.....................................................................

Bardzo dobry lekarz. Podchodzi indywidualnie do pacjenta akceptując jego prawo wyboru co do sposobu leczenia i jednocześnie dba o jego dobro dążąc do całkowitego osunięcia problemu zdrowotnego. Przejawia empatię o którą tak dzisiaj trudno w zabieganym i skomercjalizowanym świecie w jakim nam przyszło żyć. Podlecem tym wszystkim którzy nie chcą być traktowani przedmiotowo i niekompetentnie.

To pierwszy lekarz gastrolog w całym Lublinie, który mi pomógł !!! Jest to wspaniały specjalista, bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta, jest bardzo cierpliwy, opanowany i bardzo wyrozumiały. Jest również wspaniałym psychologiem, sama rozmowa z nim jest już bardzo pomocna i dodaje sił. Leki, które mi przepisał od razu były trafne, podobnie jak i diagnoza. POLECAM tego Doktora. Na pewno się nie zawiedziecie !!!

Jeśli wybierasz się na gastroskopię, to polecam pana doktora. Ma dobry kontakt z pacjentem, jest delikatny, a samo badanie trwa około 3-4 minut.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin