dr hab. Cezary Łozowski

Gastrolog

Nie mogę uwierzyć, że gastroskopia była praktycznie nieodczuwalna :D Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach bardzo długo bałam się zbadać ponownie. Okazało się, że niepotrzebnie czekałam. Pan Doktor jest bardzo miły.

Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo kompetentny i rzetelny, słucha pacjenta. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora.

Najlepszy lekarz - empatyczny, nigdy nie odmówi pomocy, indywidualne podejście do pacjenta, zrozumienie problemów i dolegliwości. Zawsze skuteczne leczenie , a badania bezbolesne. Szczerze polecam!

Nie ma takich słów wdzięczności , jakich chciała bym użyć aby wyrazić to , ile zawdzięczam Doktorowi łozowskiemu .

Gastroskopia u dr Łozowskiego to po prostu bajka, polecam.....................................................................

Bardzo dobry lekarz. Podchodzi indywidualnie do pacjenta akceptując jego prawo wyboru co do sposobu leczenia i jednocześnie dba o jego dobro dążąc do całkowitego osunięcia problemu zdrowotnego. Przejawia empatię o którą tak dzisiaj trudno w zabieganym i skomercjalizowanym świecie w jakim nam przyszło żyć. Podlecem tym wszystkim którzy nie chcą być traktowani przedmiotowo i niekompetentnie.

To pierwszy lekarz gastrolog w całym Lublinie, który mi pomógł !!! Jest to wspaniały specjalista, bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta, jest bardzo cierpliwy, opanowany i bardzo wyrozumiały. Jest również wspaniałym psychologiem, sama rozmowa z nim jest już bardzo pomocna i dodaje sił. Leki, które mi przepisał od razu były trafne, podobnie jak i diagnoza. POLECAM tego Doktora. Na pewno się nie zawiedziecie !!!

Jeśli wybierasz się na gastroskopię, to polecam pana doktora. Ma dobry kontakt z pacjentem, jest delikatny, a samo badanie trwa około 3-4 minut.

Jestem stałą pacjentką doktora, zawsze udziela fachowej porady. Posiada doświadczenie i pracuje w kilku placówkach. Cechuje go także szeroki zakres wiedzy z gastroenterologii. Doktora Łozowskiej polecam każdemu, kto ma nawet najmniejsze problemy trawienne czy też mdłości, ten lekarz nie bagatelizuje problemów. Jest kompetentnym specjalistą, a to cenię w służbie zdrowia najbardziej,

Na wizycie u tego lekarza była moja mama, która leczyła się od roku u wielu innych lekarzy, ale to własnie Dr Łozowski jej pomógł. Jest bardzo kompetentny, posiada ogromną wiedzę,którą umiejętnie wykorzystuje w praktyce.Ma duży szacunek do pacjenta, jest miły i komunikatywny. Zawsze cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, dokładnie zbiera wywiad i bardzo dokłanie wyjaśnia swoje zalecenia.