lekarz Cezary Mirosław

1,4
1,4

Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!! Badanie gastroskopii trwało 30 sekund bez znieczulenia. Wziernik wpychał na siłę myślałam, że się zakrztuszę. Niestety dla mnie ): Pan doktor tak się spieszył, że niczego nie dostrzegł, nie pobrał wycinku. Kolejne badanie powtórzone u lekarza profesjonalisty za pół roku okazało się, że jest już poważny problem.

Lekarz pomimo tego, że był na dyżurze nie zszedł na izbę przyjęć do pacjenta z raną podudzia. Omijać szerokim łukiem bo i tak brak konsultacji ... kto mu dał prawo wykonywania zawodu?

Nie polecam a nawet racze omijać szerokim łukiem. Badania kolanoskopie i gastroskopię wykonuje bez znieczulenia ( nawet o nim nie wspomina!). Przy badaniu - nie delikatny to jest mało powiedziane. Nie wyjaśnia żadnych wyników , o tym co dolega chory dowiaduje się z karty. Horror którego nie da się zapomnieć.

Nie polecam a nawet racze omijać szerokim łukiem.

Źle wykonał, bardzo prosty zabieg chirurgiczny. Uważajcie na niego, nie polecam. Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia

Zniszczył mi zdrowie i szydził kiedy pokazywałam mu na to dowody. Powinni mu zabrać uprawnienia. Omijać z daleka

Lekarz staromodny, nie wiem kto dał mu uprawnienia i licencję. Nie zna się na endoskopii. Krótko mówiąc tragedia..

Profesjonalny, poważny i z kompetencja.Wspanialy człowiek i lekarz. Jest osoba bardzo sympatyczna.Najwazniejsze jest to ze jest lekarzem z doświadczeniem. Polecam

Brutalny, bez znieczulenia robi badania i nie wyjaśnia wyników!!!! Arogancki i pali papierosy przy pacjencie! NIE POLECAM nikomu... Przeżyłam piekło podczas badania i nigdy więcej... Traktuje człowieka jak zwierze, jest po prostu nie ludzki i brutalny... Zero doświadczenia i kompetencji...

Nie posiada najmniejszego doswiadczenia ipojecia odnosnie wykonywania badania gastro i koloskopi traktuje czlowieka gorzej jak byudle,miałem 2krotnie wykonywanen takie badanie u innych lekarzy i czgos takiego co spotkalo mnie u niego nigdy nie zapomne,zachowanie i sposob prowadzenia rozmowy nie ma nic wspolnego z zachowaniem lekarza