prof. dr hab. n. med. Cezary Pakulski

Anestezjolog

Wspaniały lekarz i specjalista. Człowiek w pełni oddany pacjentowi, pracy i nauce. Kochamy go za uratowanie nam syna. Jesteśmy Szczęściarzami że trafił pod opiekę Pana Profesora i jego załogi. DZIEKUJEMY

Bardzo dobry,specjalista,lekarz.Uratował mojego syna.Opieka na oddziale super,kontakt z lekarzem bardzo dobry.Za wszystko bardzo dziękuje :) :) ;)

Kazdego dnia dziekuje ,że po wypadku leczona byłam przez doktora Pakulskiego i jego zespół. To im zawdzięczam życie.

Uratowal mi syna dziekuje,bardzo dobra opieka profesjonslista,pacjent na oddziale najwazniejszy ,jeszcze raz dziekuje za uratowanie mi syna

Lekarz,profesjonalista.Bardzo dobry człowiek. Uratował mi syna. Tacy powinni być RATOWNICY.

Lekarz,profesjonalista.Bardzo dobry człowiek. Uratował mi syna.
Tacy powinni być RATOWNICY.