dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu. Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy. Z chirurgiem operatorem nie mamy bezpośredniego kontaktu,ale jestem zadowolona z przeprowadzonego zabiegu.

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu.
Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy.

Kompetentny,uprzejmy.Mimo wielu obowiązków znajdzie czas dla pacjenta.Godny polecenia.Dziekuje Panie Doktorze

Rewelacyjne podejscie do pacjenta. Pan dr wszystko wyjaśnił, chętnie i rzeczowo odpowiadal na pytania. Polecam w 100%.

Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, a przy tym bardzo skromny, polecam wszystkim ,którzy szukają bardzo dobrego lekarza Dominik.

Docent Cezary Piwkowski to świetny fachowiec mający złote ręce i serce. Szybkość i zdecydowanie w działaniu pana Doktora uratowało mi życie. Doktor to spokojny, opanowany a przy tym miły i sympatyczny człowiek oddany swojej pracy. Klasa sama w sobie. Lekarz z powołania dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dziękuję Panie Doktorze za to, że dzięki Panu dzisiaj jestem zdrowa. Życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka Krystyna

Wdzięczna pacjentka Krystyna

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Poznań"?

Jarosław Adamczak

Chirurg dziecięcy
Poznań

wielkopolskie centrum pulmonologii i torakochirurgii

klinika chorób płuc