dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

uprzejmy z mega wiedzą, którą zawsze przekaże w obszarze chorego. duże poczucie humoru, które nigdy nie wykracza poza granice szacunku do pacjenta. nie poznałam lepszego lekarza

Operacja w czerwcu 2018 roku. Skuteczne usunięcie raka płata lewego płuca, do tej pory żadnych dolegliwości ani nawet dyskomfortu. Leczenie szybkie, fachowe w pełni profesjonalne. Doktor jakich mało, same piątki, wdzięczna pacjentka Irena z Warszawy.

Nie umiem obrać w słowa jak bardzo jestem wdzięczna doktorowi za jego wielkie serce ,za dobro ktore bije od niego juz przy pierwszym poznaniu. Operował moją mamę ,przebywajac przy niej na oddziale doświadczyłam wiele dobroci od całego personelu,a dr Piwkowski jest aniołem tego oddziału. Mało jest tak empatycznych ale i bardzo profesjonalnych lekarzy . Dziękuję za wszystko lekarzą oraz całemu personelowi oddziału torakochirurgii.

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu. Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy. Z chirurgiem operatorem nie mamy bezpośredniego kontaktu,ale jestem zadowolona z przeprowadzonego zabiegu.

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu.
Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy.

Kompetentny,uprzejmy.Mimo wielu obowiązków znajdzie czas dla pacjenta.Godny polecenia.Dziekuje Panie Doktorze

Rewelacyjne podejscie do pacjenta. Pan dr wszystko wyjaśnił, chętnie i rzeczowo odpowiadal na pytania. Polecam w 100%.

Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, a przy tym bardzo skromny, polecam wszystkim ,którzy szukają bardzo dobrego lekarza Dominik.

Docent Cezary Piwkowski to świetny fachowiec mający złote ręce i serce. Szybkość i zdecydowanie w działaniu pana Doktora uratowało mi życie. Doktor to spokojny, opanowany a przy tym miły i sympatyczny człowiek oddany swojej pracy. Klasa sama w sobie. Lekarz z powołania dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dziękuję Panie Doktorze za to, że dzięki Panu dzisiaj jestem zdrowa. Życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka Krystyna

Wdzięczna pacjentka Krystyna

Lekarz o bardzo wysokich kompetencjach zawodowych a zarazem bardzo skromny, w ręce którego można oddać swoje życie. Ubolewam,że w obecnym czasie brak jest tak wspaniałych LUDZI-LEKARZY.P O L E C A M dziękuje za dni życia które doktor przedłużył mojej żonie której już zemną niema .to były dwie operacje w wykonaniu doktora za które bardzo jestem wdzięczny

Pan Doktor przedłużył życie mojemu mężowi w ciężkiej chorobie nowotworowej o 7 lat.Od pierwszego spotkania pełen profesjonalizm.Interesował się stanem męża podczas pobytów na oddziale, zlecał liczne badania , proponował różne rozwiązania . Wspaniały operator. Przedłużając życie mężowi dawał nadzieję całej rodzinie. Pomimo , że męża już nie ma ze mną wciąż jestem bardzo wdzięczna za życzliwość, humor i pomoc w tej ciężkiej sytuacji. Wielki szacunek dla Pana Doktora i podziękowania od całej rodziny