Świetny specjalista, przemiły człowiek prowadzi moją drugą ciążę i żałuję że nie chodziłam do p. Doktora z pierwszą. Bardzo polecam

Na NFZ starsznie cwaniaczy i jest niemiły, wręcz wyniosły, Te jego głupawe uśmieszki drażnią. Oczekiwałabym więcej kultury osobistej w stosunku do pacjentki. Nie polecam, nie,nie,nie!

Od kilku lat korzystam z porad Pana Doktora i to na kasę chorych. Zawsze nienagannie ubrany, pewny tego co mówi - profesjonalny,Terminy do Pana Doktora względne i najważniejsze - Pani Bogusia - wspaniała kobieta, która potrafi rozmową rozluźnić pacjentkę przed niezbyt przyjemnym badaniem. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora Cezarego w komplecie z Panią położną Bogusią!

Ja osobiście chwalę pana Rusaka i bardzo Go polecam :) Zaczęłam chodzić do niego w 5 msc.ciąży ponieważ poprzedni lekarz nic mi nie tłumaczył o dziecku nic nie wiedziałam o wadze dziecka ani nic, nawet kartoteki nie miałam założonej,tylko co dobrze powiedział że będe miała dziewczynkę.A pan Rusak naprawdę wytłumaczył mi wszystko o mojej córce :) GODNY POLECENIA.

Polecam zdecydowanie, korzystam z wizyt na kasę oraz prywatnie, lekarz profesjonalny,poświęca czas na wszelkie pytania i wątpliwości,pełen profesjonalizm i dużą wiedza wzbudzają zaufanie. Dodam że w gabinecie zawsze przyjemna atmosfera,lekarz bardzo sympatyczny a i jak ktoś wspomniał wcześniej polozna w gabinecie w janikowie również złota kobieta Pozostaje podziękować za supr opiekę w ciąży i nie tylko ( przedtem korzystałam z usług 2.innych lekarzy z ino/okolice i ten jest już moim lekarzem,innego nie chcę ;-)

Lekarz naprawdę solidny i z powołania.

Lekarz naprawdę solidny i z powołania.

Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Korzystam z porad na kasę chorych i mogę powiedzieć tylko jedno. Rzadko - bardzo rzadko w dzisiejszych czasach, można spotkać tak delikatnego, dokładnego, cierpliwego i wyrozumiałego ginekologa. Odpowie na każde pytanie i nigdy się nie śpieszy. Badanie nie sprawia bólu i zawsze korzysta z usg dopochwowego, co u innych jest rzadkością. A Pani położna w gabinecie u Pana doktora to Jego Anioł Stróż. Potrafi rozluźnić kobietki przed stresem związanym z badaniem. Gorąco polecam gabinet Pana doktora

chodzę do niego na kasę chorych jest profesjonalny, rzetelny, na każde pytanie z chęcią odpowie i najważniejsze od papierkowej roboty ma sympatyczną asystentkę a sam zajmuje się leczeniem, polecam

BARDZO DOBRY LEKARZ MA BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTKI. POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE.

Bardzo dobry lekarz. 100% zadowolenia.Podejście do problemów pacjenta profesjonalne czego nie można powiedzieć o innych lekarzach którzy tylko zdzierają pieniądze i sami nie wiedzą na co leczą.