Cezary Rybacki

Pulmonolog

Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie Córeczka bardzo szybko została wyleczona, leki poskutkowały w zasadzie od razu, a dieta pomogła w walce ze skazą białkową. Jako mama dostosowałam się do wskazówek Pana Doktora i szybko uporaliśmy się z problemem. Pan Doktor prezentuje pełen profesjonalizm i pod każdym względem jest godny polecenia.

Po pierwszej wizycie odrazu trafna diagnoza. Pan dr dokładnie wyjaśnił a co najważniejsze pomógł naszej córce. Po 2 latach szukania przyczyny kaszlu u dziecka Dr odrazu dobrał idealnie leki. Dziecko już się nie dusi. To wspaniały lekarz inni mogą się tylko uczyć podejścia do pacjenta oraz ogromnej wiedzy. Polecam zwłaszcza rodzicom małych dzieci.

Po pierwszej wizycie odrazu trafna diagnoza.
Pan dr dokładnie wyjaśnił a co najważniejsze pomógł naszej córce.
Po 2 latach szukania przyczyny kaszlu u dziecka Dr odrazu dobrał idealnie leki.

Lekarz kompetenty, potrafi słuchać pacjenta, diagnoza perfekcyjna (jak sie później okazało). Wizyta - wiadomo - czasu nie idzie idealnie rozdysponować pomiędzy pacjentów, ale widać że się stara przyjmować wg. umówionej godziny.

Miałam duże szczęście, że trafiłam do Pana dr Rybackiego. Wspaniały lekarz i człowiek.Poświęca dużo uwagi pacjentowi.Pozbyłam się uporczywych dolegliwości.Polecam

Po dzisiejszej i pierwszej wizycie mogę szczerze polecić Pana doktora Cezarego Rybackiego poświęcił mnie i mężowi tyle czasu ile było potrzeba dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczył o chorobie męża zrobił więcej przy pierwszej wizycie niż inni u których mąż leczy się od kilku lat pokładam moją nadzieję w doktorze Rybackim że postara się choć trochę pomóc mężowi w lżejszym oddychaniu

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Bydgoszcz"?

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz
Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz
Fontes-Med Spółka z o. o.
Marii Skłodowskiej-Curie 26
85-094 Bydgoszcz