Cezary Sekunda

2,6
2,2
2,7
2,2

Największy kretyn lekarz jakiego spotkałam. Poszłam z 11 letnim synem na kontrole ponieważ ma pękniętą torebkę stawową od razu odesłał mnie i syna do domu bardzo prosiłam żeby chociaż obejrzał nogę czy nic złego się tam dzieje. Chyba uważa się za jasnowidza który wie wszystko o nodze mojego syna zaczął wrzeszczeć i mnie z synem wyprosił . Wstyd dla łańcut żeby taki idiota leczył

polecam-Po operacjii kolana w koncu przestalo mnie bolec :) wszystko dokladnie wyjasnia i wiesz co cie Czeka

polecam-Po operacjii kolana w koncu przestalo mnie bolec :)
wszystko dokladnie wyjasnia
i wiesz co cie Czeka

Wstyd, że taki człowiek nazywa się lekarzem!!! Zero profesjonalizmu robi łaskę że odpowiada na pytania, a jego uprzejmość kończy się jak zamyka drzwi swojego gabinetu. Prawdziwy "sekunda" - płacisz, wchodzisz, i wypad, bo następny czeka. Wstyd dla przychodni w Łańcucie, że zatrudnia takiego pseudo lekarzynkę!!!! NIE POLECAM

Nieuprzejmy, niemiły, arogancki, pyskaty,bezduszny,bezczelny, prymitywny a co najważniejsze niekompetentny!!! Dlaczego pozwalamy by ktoś taki nas leczył? Odradzam, nie polecam. Pacjencie trzymaj się od tego pseudo doktorka z daleka.

Lekarz wystawił złą diagnozę na złamaną kość śródstopia połączoną z przyczepem mięśniowym. Po 3 tygodniach muszę włożyć nogę w gips, a nie mam pewności czy nie zakończy się to operacją.

Pierwsza wizyta pozytywna. Dwie następne wizyty nieprzyjemne. Pacjent jest złem koniecznym. Zmienia diagnozy, robi z pacjenta kretyna (raz mówi tak potem zaprzecza, że tak powiedział)

Lekarz kompetentny. Widać,że ma dużą wiedzę na temat ortopedii.Opowiada o chorobie z dużym zaangażowaniem.

Lekarz sympatyczny , na tłumaczy się biedaczek tym pacjentom.Oba kolana po artroskopii miałem robione przez tego lekarza.Wiadomo ,że młody jest i wiele przed nim ,ale to co robi robi fachowo.Szpital w Łańcucie-gorąco polecam ,sielanka - miły personel i lekarze .Odział ortopedii nie przeludniony.czysto i schludnie

Nie mily ,nie uprzejmy niczego nie tlumaczy , niechcetnie odpowiada na pytania.Mylne diagnozy .

lekarz z gatunku młody gniewny - pierwsza wizyta pozytywne wrażenie ale następne gdy trzeba dać skierowanie na dokładniejsze badania już mniej "sympatyczny" a jak się czeka na operację pan doktor traci zainteresowanie pacjentem i odsyła do rodzinnego