lek. dent. Cezary Szymczyk

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Bardzo dobry specjalista, nigdy mnie nie zawiódł zarowno przy błahych "naprawach" jak i powazniejszych zabiegach. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta w potrzebie.

Najlepszy specjalista do jakiego trafiłam. Chodzę już tylko do niego i nie wyobrażam sobie pójść gdzie indziej. Zawsze wytłumaczy, poradzi i nie zależy mu tylko na zysku, a na zdrowiu pacjenta.

Znakomity fachowiec. Wie dokładnie co ma robić. Wyrywałem u niego zęby i z uśmiechem na twarzy wychodziłem z gabinetu. Ma ogromne poczucie humoru. Polecam Pana doktora wszystkim.

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, dowcipny.Leczenie bezbolesne! Polecam wszystkim przestraszonym!

REWELACJA !!! dowcipny lekarz, rzetelny, zero bólu :) dziękuję

REWELACJA !!! dowcipny lekarz, rzetelny, zero bólu :) dziękuję

Byłem konsultowany przez tego pana jako pacjent z rakiem policzka co mogę szczerze powiedzieć : zimny ,oschły,bez cienia zaangażowania ,brak takiego podejścia jakiego oczekuje pacjent z taką chorobą.Nie oczekuję współczucia ,ani nadmiernego pocieszania , ale rzetelnej oceny i szczerej informacji,czego ten pan nie spełnia całkowicie!!!!

Byłem konsultowany przez tego pana jako pacjent z rakiem policzka

Bardzo dobry fachowiec i miły człowiek.Gorąco polecam leczenie u Pana dr Szymczyka.

Wizyta w I Onkologii :nie wysłuchał moich dolegliwości ,założył rękawiczki , dotknął okolicy żuchwy ,nie zajrzał do jamy ustnej,po czym stwierdził nijakim głosem że on mi też więcej nie pomoże !Zgroza ,ale to nie tylko moja opinia !Nie polecam !!

Oceniam go jako lekarz i trochę starszy kolega.Oczekiwałem mądrej porady bo jako lekarz jestem bardzo dobrze zorientowany w temacie.Przykro to powiedzieć ale jak się nie ma pacjentowi niczego do powiedzenia to wystarczy dobra mina i dobre słowo. Pan Panie Cezary jesteś bufonem przez wielkie B.Dr n. med.

Pan Panie Cezary jesteś bufonem przez wielkie B.Dr n. med.

Ja osobiście do Pana Doktora chodzę już od 15 lat i jestem bardzo zadowolona:):):):) Polecam.