lekarz Cezary Wędzina

Wenerolog

2,4
2,6

Omijac z daleka, opuchnieta noga, zylaki, bol, "Pan doktor" stwierdzil ze pacjentka wymysla sobie chorobe, odmowil przepisania jakiegokolwiek badania, natomiast potrafil polecic odpowiednia wyciskarke do sokow (co ma piernik do wiatraka???) Po prywatnej wizycie u specjalisty okazalo sie ze pacjentka ma zakrzepice! NIE POLECAM!!!

Niestety ale nie polecam nikomu pana doktora może jest uprzejmy ale glownie do lekarza idzie sie po pomoc ktorej nie otrzymałam że od dłuższego czasu leciała mi krew z nosa postanowiłam pójść do lekarza mimo iż mówiłam że to nie jest przeziębienie pan doktor wpisał mi tabletki na ból gardła sól fizjologiczna oraz kazał robić inhalacje z szalwi, tragedia na szczęście poszłam do innego doktora który zmierzył mi ciśnienie zrobił ekg i przepisał tabletki na zbicie cisnienia które pomogły, gdybym posluchala pana wendziny mogła bym mieć większe kłopoty ze zdrowiem nie polecam.

Lekarz bardzo przystepny.Doskonale tłumaczy przyczyny choroby.Poraz pierwszy w życiu zostałem tak przyjety w gabinecie lekarskim w publicznej służbie zdrowia.Byłem bardzo mile zaskoczony. Czułem sie jak na wizycie prywatnej i to wysoko opłaconej

Lekarz z prawdziwego zdarzenia . Wspaniałe podejście do pacjenta . Oby jak najwięcej takich lekarzy.

lekarz odmówił mi udzielenia pomocy (w przychodni nocnej) twierdząc, że dużo jeździł w pogotowiu i na oko widać, że nie jestem osobą, która potrzebuje o tej godzinie pomocy (21:00), dodam tylko, że leczę się na przewlekłą chorobę, której jednym z objawów jest osłabiona odporność. Dopiero, gdy zdecydowanie się uparłem lekarz zdecydował się mnie osłuchać i zajrzeć do gardła, po czym stwierdził, żebym się udał do apteki, tam mi coś polecą :), oczywiście wyraziłem swoją opinię o takim zachowaniu, na co pan "doktor" wyrzucił mnie z gabinetu. Smutne, prawda? Jutro składam oficjalną skargę do NFZ.
DT