lekarz Cezary Wołyński

witam pan wołyński prowadził moją ciąże do momentu komplikacji, póżniej problemy pan "położnik" umył rączki i jak najdalej od pacjentki.....Ostrzegam inne przyszłe mamy jeśli dbacie o swoje przyszłe maleństwa omijajcie jak najdalej tą osobą i jego gabinet.

Polecam Doktora Wołyńskiego. Prowadzi moją ciąże. Zaskakują mnie negatywne komentarze, jakbym czytała o zupełnie innym człowieku. Doktor zawsze jest miły, delikatny, odpowiada na moje pytania [nawet miałam wrażenie, że lubi sobie pogadać:)]. Podczas usg cierpliwie tłumaczy wszystko co widać, wydrukował dodatkowe zdjęcia na prośbę mojej siostry:) Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Pan Wołyński przyjmował mnie do szpitala na madalińskiego, gdzie miałam zostać poddana zabiegowi obrotu ze względu na ułożenie miednicowe. Był bardzo nieuprzyjemny w udzielaniu odpowiedzi na moje pytania używając zwrotów typu : skad mam wiedzieć, nie jestem Bogiem, ale to jeszcze jestem w stanie usprawiedliwiać zmęczeniem, gorszym dniem itd. Nie mogę natomiast wytłumaczyć sposobu przeprowadzenie badania ginekologicznego. Było to zdecydowanie traumatyczne przeżycie, które uważam za pogwałecenie wszelkich zasad postępowania. Mam tutaj na myśli brutalność z jaką zostało przeprowadzone badanie, poziom bólu jaki został mi zadany, który zdecydowanie przewyższal ból związany z samym zabiegiem obrotu, byłam też poddana podobnemy badaniu później juz na oddziale, więc wiem, że to nie musi być przeprowadzone w taki sposób. Ponad to na podstawie przeprowadzonego badania lekarz źle ocenił położenie dziecka, mówiąc,że przecież główka jest na dole. Potem okazało się, że wcale nie jest (sprawdził to podczas usg) ale i tak nie poinformowal mnie o swojej pomyłce - musiałam sie sama dopytac gdzie w końcu jest ta główka. Podsumowując całe zajście to powiem, ze nie mogę dojść do siebie po tym zdarzeniu, szczególnie mając za soba trzydniowy pobyt w szpitalu i zderzenie tego zachowania i z innymi jakich tam doświadczyłam (niesamowicie ciepły, fachowy personel, dajacy ogromne poczucie bezpieczeństwa) Dla mnie to był gwalt i na pewno jeśli trafię na tego lekarza przy okazji porodu to nie pozwolę mu się dotknąć.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadził całą moją ciążę:) Zawsze konkretny bardzo delikatny i mega mega spokojny lekarz. Urodziłam w szpitalu w którym pracuje śliczną zdrową córeczkę. Po porodzie lekarz zajżał do mnie zerknąć na małą i zapytać jak się czuję - miło z jego strony. Powiem tak... polecam go w 100% Planuję za rok kolejne dziecko i na bank ciąże poprowadzi Pan Wołyńki - mam do niego zaufanie a to jest najważniejsze!!! Kasia:)

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadził całą moją ciążę:)
Zawsze konkretny bardzo delikatny i mega mega spokojny lekarz.
Kasia:)

Bardzo uprzejmy człowiek i rzeczowy lekarz. Byłam u niego pierwszy raz i nie mam zamiaru szukać nikogo innego. Na początku przeprowadził wywiad lekarski, potem rozmowa na rozluźnienie, następnie badanie. Po badaniach wszystko dokładnie wytłumaczył. Odpowiadał na wszystkie pytania, tłumaczył i nie patrzył nerwowo na zegarek. Jestem bardzo zadowolona i pełnym przekonaniem POLECAM :)

Jestem bardzo zadowolona i pełnym przekonaniem POLECAM :)

Wspaniały lekarz! rzeczowo i bez stresu prowadził ciążę, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania związane z moim samopoczuciem oraz poszczególnymi etapami rozwoju płodu. Ponadto szczęśliwie trafiliśmy na Jego dyżur na oddziale porodowym. Dzięki jego szybkiej interwencji cieszymy się zdrowym synem.

byłam na USG w 26 tygodniu ciąży na Madalińskiego. Lekarz bardzo nieprzyjemny. Nie odpowiedział mi na żadne z moich pytań. Chciał wmówić, ze dziecko za małe bo z ostatniej miesiączki wynika 30 tydzień. Tyle że ja miesiączki miałam co 6 m-cy, więc u mnie niestety inaczej wyznacza się termin poczęcia ( nie jest to moja pierwsza ciąża). Na pytania męża nie odpowiadał. Nie otrzymaliśmy żadnego zdjęcia z tej wizyty. Nie polecam.

Lekarz świetny. Miły, uśmiechnięty, delikatny i spokojny. Koszt wizyty troszkę mnie zwalił z nóg ale wiążę się to z kosztem za badanie usg. Zaufałam temu lekarzowi i właśnie prowadzi moją ciążę. Pirwsza wizyta u doktora długa i pełna wyjąsnień co mi można a czego nie. Jak się odżywiać, ruszać się, jakie badania. Wszytsko zostało mi wyjaśnione w 100%. Jestem zadowolona i polecam.

:) Pozytywnie zaskoczona :) gdyby ktoś mi powiedział ze istnieje taki lekarz - nie dowierzałabym!! To że jest miły - o fakt, to że dmucha na zimne - lepiej tak, niż miałby zbagatelizować problem, zawsze i o każdej porze jest dostępny! Opiekuńczy, wesoły, delikatny, cierpliwy. Polecam! Prowadzi moją drugą ciążę, i jestem bardzo zadowolona. Ps. zawsze znajdą się opinie pozytywne i negatywne - warto samemu przekonać się chociażby na jednej wizycie u tego lekarza, że jest kompetentny i wykonuje swój zawód z pasją, z powołania - nie dla czystego zysku. A przecież każdy jest człowiekiem - musi zarabiać - każdy jest człowiekiem i czasem ma zły dzień... :)

Opinia opini nie równa doktor prowadzil moją ciąże (zagrożoną zresztą) i całe szczęścię bo dziś córcia jest na świecie cała i zdrowa. Polecam. Może troszkę dmucha na zimne ale mi to bardzo odpowiadało, po przykrym doświadczeniu u innych lekarzy z poprzednią nie donoszoną ciążą. :)