Bałam się wizyty córki u Psychiatry, tym bardziej mężczyzny ale pierwsze chwile z Dr Cezarym Żechowskim rozwiały nasze wątpliwości i strach. Jest niesamowicie uprzejmym lekarzem, dla którego widać, że pacjent i jego problemy są niezwykle istotne. Czułam, że oddaje dziecko w najlepsze ręce. Dziękuję

Dziękuję

Niestety nie jestem zadowolony ze współpracy z Panem Doktorem. Wg mnie jego podejście do pacjentów jest bardzo schematyczne. Mam wrażenie, że jest bardzo oschły, bardzo zamotany. Zbyt dużo czasu podczas wizyty tracone było na czytanie swoich notatek z poprzednich spotkań: bardzo dobrze, że je robi , ale proporcje czasu poświęconego na czytanie co w nich jest do spraw bieżących i rozmowę - totalnie nierozsądne. Mi niestety nie pomógł i nie jestem zadowolony z kontaktu z Panem dr Żechowskim

Lekarz, który dał mi szanse na nowe, lepsze życie. Zaszczepił wiarę w siebie, świat i ludzi. POLECAM

Świetny lekarz, bardzo cierpliwy, tolerancyjny. Przejmuje się pacjentami, rozwiewa wątpliwości i sprawia że cała choroba nie wygląda tak strasznie.

Nic dodać, nic ująć. Bycie jego pacjentką to niezaprzeczalne szczęscie

Nic dodać, nic ująć. Bycie jego pacjentką to niezaprzeczalne szczęscie

Osoba kompetentna, godna zaufania, widać, że naprawdę chce pomóc.

Osoba kompetentna, godna zaufania, widać, że naprawdę chce pomóc.

Doktor Żechowski to wspaniały, kompetentny lekarz. Ma w sobie mnóstwo ciepła i zrozumienia. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych psychiatrów.

Doktor Żechowski to wspaniały, kompetentny lekarz.
Ma w sobie mnóstwo ciepła i zrozumienia.
Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych psychiatrów.

Jest to pierwszy lekarz, który naprawdę mnie zrozumiał i nie odesłał dalej. Jest niesamowicie sympatyczny i uważam, że zna się na tym co robi. Pierwszy doktor, któremu zaufałam. Byłam u wielu specjalistów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że on jest najlepszy. Polecam

Leczę się z przerwami 8 lat. Zanim trafiłam do doktora, byłam kompletnie olewana przez innych lekarzy, rozkładali przede mną jakieś karteczki, które musiałam opisywać i to miało zdiagnozować moją chorobę. Wracając do Doktora, kompetentny, rzeczowy, psychiatra z praktyką psychologa, wyjątkowa osobowość i niezwykła umiejętność rozumienia, słuchania, a co za tym idzie leczenia. Polecam, dzięki niemu żyję.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Jemu jedynemu zaufałam. Poświęca dużo uwagi i uważnie wszystkiego słucha. Niestety z czasem u doktora jest ciężko ponieważ ma dużo pacjentów.