lekarz Cieszysława Białożyt

Jak to dobrze, że w obecnych czasach wizyta lekarska może być jeszcze rzeczowa i skoncentrowana na pacjencie. Niestety takich lekarzy jest coraz mniej. Polecam i życzę wszystkim, aby w razie problemów z oczami trafiali pod ten adres :)

Cieszę się, że trafiłem do pani doktór. Kulturalnie i spokojnie mnie przebadała, czułem, że jestem w rękach fachowca. Okazało się, że trafnie oceniła moją przypadłość (dwie inne lekarki, u których szukałem pomocy - postawiły niepełną diagnozę). Teraz - po kilku miesiącach kuracji - moje kłopoty minęły.

Gdyby wszędzie w Polsce tak wyglądała opieka zdrowotna, bylibyśmy chyba najbardziej zadowolonym narodem na świecie! Porada lekarska w krótkim terminie, bez zbędnych formalności i bez kolejki, a co najważniejsze skuteczna! Nic dodać, nic ująć!

Chodzę do pani doktor odkąd byłam dzieckiem, a teraz chodzę ze swoimi dziećmi. Zawsze jestem przyjmowana zgodnie z umówionym terminem i nie muszę czekać w kolejce. Pani doktor zawsze jest miła, cierpliwa i dzieci niczego się nie boją.

Okulista ze świetnym podejściem do pacjenta - jak do człowieka, a nie do przypadku chorobowego. Cieszę się, że tam trafiłem!

Już kilkakrotnie korzystałam z usług pani doktor i zawsze diagnoza była trafna. Teraz leczenie moich oczu jest dosyć skomplikowane, ale wizyty nie stresują mnie, gdyż nie słyszę uwag typu ,,dlaczego tak długo pani z tym zwlekała". Podczas każdej wizyty jestem starannie i bez pośpiechu przebadana.

Byłam u Pani Doktor, gdyż bolało mnie prawe oko i było lekko zaczerwienione, oko uciekało w lewo (chodziłam z tym okiem do różnych specjalistów przez półtorej miesiąca, tylko neurolog zdiagnozował chory mięsień prosty i leczył, po wyleczeniu mięśnia wzrok się nie poprawił). Przyszłam do Pani Doktor z wszystkimi wynikami innych badań tj. rentgen zatok, pole widzenia, lista leków, które brałam, a ona nawet na to nie spojrzała, badając mi ciśnienie w oku nie wiem jak wkrapiała krople, bo czułam wszystko, co zdziwiło samą Doktor:/ badania wszystkie badania robione były u Pani Doktor za szybko bez specjalnego zastanowienia (nic też nie wykazały), kazała mi nosić okulary i dała krople na zmęczone oczy bo uznała, że za dużo pracuję na komputerze (bzdura!!! 3h dziennie to dużo?czasem nawet wcale go nie używam). Efekt - tydzień po wizycie u Pani Doktor wylądowałam w szpitalu na ostre zapalenie tęczówki i ciałka rzęskowego!!! Nie polecam tego lekarza, każe nosić okulary, nawet kiedy nie ma wskazań ku temu. Teraz jestem zdrowa, chodzę gdzie indziej, gdyż ta choroba wymaga częstrzych wizyt, a tam nawet nie wspomnieli o okularach, widze dobrze. Chcę ostrzec, zastanówcie się dobrze, wybierając tego lekarza...
Aga

Na każde pytanie w ankiecie odpowiedziałem zdecydowanie dając najwyższe noty. Jakiś rok temu popsuł mi się wzrok w lewym oku. Przebywając poza miejscem zamieszkania polecono mi wizytę u jednego z wybitnych lekarzy. Nic nie znalazł, wymienił tylko szkło w okularach. Nie wzbudziło to we mnie radości. po powrocie do domu poszedłem to Pani Cieszysławy, która leczy mnie od dziecka (a więc bardzo długo). Bardzo długo badała, zrobiła wiele badań na różnych przyrządach, długo myślała i szukała. Naprawdę poświęciła mi wiele czasu a nawet godzin. Przepisała lekarstwa i dała odpowiednie wskazówki do dalszego leczenia. Po miesiącu podczas kontroli wyszło, że problem ustąpił! Pani doktor jest naprawdę znakomitym specjalistą. Poza tym bardzo przyjemna osoba i niesamowicie miła. POLECAM!

Chodzilem do tej lekarki po tym jak moj roczny syn wbil mi palec do oka. 2 tygodnie leczenia, wizyty codziennie nawet w weekendy. Leczenie bylo dosc skomplikowane ze wzgledu na rozlegle uszkodzenia siatkowki. Jak na lekarza okuliste koszt wizyty w naprawde przystepnym przedziale. Mila i sympatyczna kobieta, ktora podchodzila do mnie z zaangazowaniem i cierpliwoscia. Leczenie zakonczone sukcesem. Goraco polecam.