lekarz Czesław Błaszczyszyn

Neonatolog, Pediatra

Najbardziej godny polecenia pediatra! Konkrenty, fachowy i zawsze celnie stawiający diagnozy. Mój synek jest jego stałym pacjentem.

Pan doktor ma świetne podejście do dzieci, córka nawet razu nie zapłakała, super, pierwszy raz spotkałam tak kompetentnego i miłego Pediatrę :) Polecam!

To co najważniejsze na wizycie lekarza pediatry, zawsze trafna , szybka i konkretna diagnoza. Dokładnie wie co dziecku dolega i jak leczyć. Dla mnie to bardzo cenne u lekarza, który leczy dzieci. Bardzo polecam.

Kompletny brak pojęcia o leczeniu dzieci. Gdyby nie pomoc innego lekarza po wizycie i leczeniu przez dr. Błaszczyszyna to nawet nie chce myśleć jak mogło by to się skończyć! Dla 3 letniego dziecka zalecał lekarstwa dla dorosłych. Po zatym uważa chyba że nieobowiązuje go tajemnica lekarska. Bo o naszej wizycie i jej przebiegu dowiedziałem się od innych pacjętów.

Polecam to najlepszy pediatra w Nysie leczy moje dzieci od 5 lat zawsze dokładnie bada dziecko anie jak inni lekarze na odczep się ,zawsze można zadzwonic zapytac o cos ,cena również jest niewygórowana pan doktor pamieta stałych pacjentów i daje im małe znizki ,jadąc do pana Błaszczyszyna jestem spokojna że powieżam dzieci w dobre ręce.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Nysa"?

ul.Sienkiewicza
Otmuchów