lekarz Czesław Cieloch

2,7
2,6
2,7

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ponad 12 lat temu rodziłam syna; 2 tygodnie po terminie, dostałam zastrzyk o 9 rano i męczyłam się do 19. Wody zielone, dziecko owinięte pępowiną. Dawno powinnam mieć cesarkę. Wtedy byłam zmęczona i zdenerwowana ale teraz wiem, że czekał na łapówkę, wtedy miałabym cesarkę. Tylko cud spowodował, że syn jest zdrowy. Drogie panie, jak najdalej od tego lekarza.

Drogie panie, jak najdalej od tego lekarza.

pan doktor nie ma podejścia do pacjentek, tzn może w szpitalu nie ma bo prywatnie pewnie tak :) drogie panie wybierajcie innego lekarza. niedawno moja mamę zabolała pierś w ciągu nocy bardzo spuchła, stwardniała i bardzo bolała a że akurat stało się to niestety w weekend wiec zabrałam ja do szpitala na pogotowie. niestety trafiłyśmy na dr cielocha.. obejrzał tylko pierś i powiedział ze on to nic nie może zrobić bo on nie wie co to jest. nastraszył mamę ze najlepiej to iść od razu do onkologa bo nie wiadomo co to może być ... no bez przesady... mama bardzo się przejęła (z reszta każdy by się przejął, ale nie pan dr) a co najlepszego wypisał rozpoznanie i nie dal go mamie tylko kazał iść do jakiejś pielęgniarki żeby ona to wydrukowała. nawet tego nie podpisał... już nie chodzi mi o to ale po co tak straszy ludzi.. i wydaje mi się ze skoro miał dyżur to mógł coś zrobić. tym bardziej ze mama mówiła ze kilka lat temu tez tak miała i była wtedy u jakiegoś innego lekarza który dal antybiotyk i przeszło po kilku dniach. a on nawet nic nie przepisał. w końcu mama poszła na usg prywatnie oczywiście :) i inny doktor który to robił powiedział że ma tylko tam ropień i dlatego tak bardzo spuchło i boli i gdyby pan dr dal jej antybiotyk to by przeszło a teraz jest już za późno i trzeba iść do chirurga żeby ten ropień wyczyścił czy jakoś tak. wiec naprawdę ładną pan dr diagnozę na mojej mamie postawił

gdyby nie dr Butkowsi, nie miałabym teraz mojego prawie już dorosłego syna.Poród wypadł mi akurat w niedzielę i konieczne było cięcie cesarskie. Cieloch cały w pretensjach przyjechał na wezwanie twierdząc, że do porodu jeszcze daleko. ale Pan Butkowski postawił na swoim i dobrze, bo syn był owinięty pępowiną. po wszystkim lekarz Cieloch chciał sobie przypisać podjęcie tej dobrej decyzji o cięciu cesarskim. Załosne.

Pan Doktor to wspaniały i kompetentny lekarz..Prowadził 2 moje ciąże i jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyt w gabinecie wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania.Leczę się u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Przebywając w szpitalu otoczona byłam troskliwą opieką. Polecam Doktora Cielocha jako znakomitego specjalistę. Panie Doktorze bardzo dziękuję za opiekę.Pozdrawiam Agnieszka S.

pan Cieloch bardzo nie miło obchodzi sie z pacjentkami jak trafia do szpital a nie prywatnie prywatnie jest Słodziuśki jak Bułeczki z Lukrem poandto bierze PESEL UŚWIADAMIAM WSZYSTKIE PANIE I ROBI CYTOLOGIE NA NFZ W SZPITALU W KOŃSKICH GDZIE PRACUJE A ZA CYTOLOGIE LICZY SOBIE OK 30 DO 50 ZŁ CHOC WIDZE ZE ZA WIZYTE 100 BIERZE CHYBA ZALEZY OD JEGO HMORU I NA JAKI STATUS MAJTKOWY WYGLADA :) SAMA POSMAKOWAŁAM NA SWOJEJ SKÓRZE, NIBY MIAŁAM NADRZERKE POSŻŁAM NA KONSULTACJE DO 2 LEKARZA I NIE BYŁO JEJ A PAN CIELOCH OCZYWISCIE U MNIE WYPALANIE LASEREM 70 ZŁ PLUS WIZUYA 150 CO DAJE 220 ZŁ. NIE POLECAMI PRZESTRZEGAM OCZYWISCIE POLITYKA JEST TAKA ZE JEST SŁPODKI ZEBY MIEC PACJENTKI ALE SPOTKAJCIE SIE Z NIM PANIE W SZPITALU TO JEST JAZDA :(

Jak na razie korzystam od 3miesięcy z usług pana doktora.Jest przyjemny w rozmowie aczkolwiek czasem nie mówi mi wszystkiego bo twierdzi ze za dużo by tłumaczyć.Czasem ciężko zrozumieć o czym do pacjentki mówi bo bełkocze cos pod nosem bardzo szybko niezrozumiale.Czasem zdarza mu sie jakiś glupi żart ja raczej olewam takie teksty.ogólnie nie jest taki najgorszy są gorsi od niego uwierzcie.np.pan kalukiewicz istny dziadek który po zbadaniu zapala papierosa i traktuje pacjentkę jak powietrze.

Lekarz podchodzi do każdego przypadku rutynowo jakby każdy był taki sam.Jest miły do momentu gdy wszystko jest dobrze- gdy zdrówko siada on nadal twierdzi ze wszystko jest dobrze.Jedyne co poleca to położenie sie na oddziale i zażywanie 3 razy dziennie tabletek <no spa>.Czy tak wygląda opieka XXI wieku?!

takich lekarzy to już na emeryturę powinni wysyłać który lekarz podchodzi do zabiegu z gumą do żucia chamskie odzywki nic dziwnego że ma mało pacjentek i zabieg łyżeczkowania robi jak rzeżnik odradzam powinien pracować w masarni a nie w szpitalu odradzam.

Zawsze bałam się lekarzy i szpitala i zapłaciłabym każdą cenę żeby tego uniknąć,ale czasem bywa inaczej jeśli chce się mieć dzieciątko,wtedy trzeba przełamać strach a doktor Cieloch mi w tym pomógł,miło i sympatycznie przeprowadził każdą wizyte,zlecił mi wszystkie potrzebne badania i do końca był przy moich dwóch porodach,a nie łatwych bo przez cesarskie cięcie.Nie mam wobec niego żadnych zastrzeżeń:)

Polecam::)))prowadził moje trzy ciąże i nie miałam zastrzeżeń::)))

Polecam::)))prowadził moje trzy ciąże i nie miałam zastrzeżeń::)))