Czesława Fąfara

Lekarz rodzinny

2,5
2,6

Lekarz p.Fafara,jest lekarzem nieuprzejmym,zero empatii,pacjent czuje się intruzem,poza tym jest zarozumiała. Pacjentów traktuje z góry. Nie polecam tej lekarki!

Nie polecam tej lekarki!

Pacjentem pani dr. Fąfary (praktykującej w poradni WIGOR, Zabrze, ul. Miarki 5) zostałem kilka lat temu, kiedy stan mojego zdrowia drastycznie się pogorszył – wejście po schodach na 1 piętro stało się wyzwaniem. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu pani dr. Fąfary powoli wróciłem do dobrego stanu zdrowia, zarówno dzięki przepisanym lekom jak też dodatkowym badaniom i leczeniu w poradniach specjalistycznych, do których p. doktor mnie skierowała. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, również za późniejszą opiekę medyczną!

Jestem pacjentką pani dr. Fąfary (poradnia WIGOR, ul Miarki 5) od kilkudziesięciu lat. Jest dla mnie wzorem lekarza, zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak też ponadprzeciętne zaangażowanie w leczenie pacjentów. Kiedy ostatnio stan mojego zdrowia bardzo się pogorszył (fatalne wyniki badań laboratoryjnych), zorganizowała przyjęcie mnie na oddział nefrologii w przeciągu dwóch dni. Leczenie szpitalne wyraźnie poprawiło stan mojego zdrowia, a może nawet uratowało mi życie… Serdecznie dziękuję pani doktor za wszystko co zrobiła dla ratowania mojego zdrowia!

Gorąco polecam Panią Doktor, bardzo dobry i kompetentny lekarz. Miła, cierpliwa , wysłucha pacjenta i zawsze mi pomaga. Stawia trafne diagnozy.

Polecam Panią Doktor, bardzo dobry lekarz,miła , wnikliwa, dociekliwa, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wykazuje się dużą fachowością.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, gorąco polecam, bardzo wnikliwa i dociekliwa, wykazuje duże zainteresowanie problemami pacjenta. Wykazuje się bardzo duża fachowością, w pełni wykorzystuje swoje doświadczenie medyczne.

Super lekarz, kompetentny wnikliwy, Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem rodzinnym.Wykazuje się duża fachowością , nie ma problemu ze skierowaniem na badania specjalistyczne,

Niestety nie można przyznać 0 A ta pani tylko do takiej oceny się kwalifikuje. Brak kultury. Niekompetentna. Złamanie Rodo.

Nie polecam! Byłem dwa razy żeby dać szansę (skusiły mnie małe kolejki). Pani doktor bardzo niedouczona, nie daje dojść do słowa. Nie chciała dać skierowania do specjalisty, mimo iż problem z którym borykam się od wielu miesięcy nie ustępuje i jej metody i badania nic nie pomogły, ani nie zdiagnozowały. Nie uprzejma. Omijać szerokim łukiem, bo strata czasu. Przychodnia wiele traci mając takiego lekarza rodzinnego...

Nie polecam. Jestem na kuracji retinoidami, chciałam zrobić badania na cholesterol, gdzie przy tego typu lekach jest to konieczne, pani doktor odmówiła mi wypisania skierowania, twierdząc, że są mi niepotrzebne. Dodatkowo przy kolejnej wizycie poprosiłam o skierowanie na badania witamin, aby dowiedzieć się czy mam jakieś braki, na to pani dr powiedziała, że nie może mi wypisać takich badań, poza tym jestem za młoda na jakieś braki.. Studiuje kierunek medyczny, więc wiem, że pani dr mogła mi wypisać te badania Pozostawię to bez komentarza i nie polecam.