Czesława Kępa

eczyłam u tej Pani zęby wieloktornie, co z tego ze miła, usmiechnieta jesli kazdy zab ktora leczyla wymaga po 2 latach poprawki, nie dosc ze poprawki sa drogie, - ponowne kanalowe, to jeden z kanalow mi przebili sperforowali i wypelnienie sie rozpelzlo po zebie przez co cierpialam katusze az nie natrafilam na denstyste z powołania i zacięciem by dociec prawdy z Sadyby nie bede go tu reklamowac ale doktor ocalił mnie przed zwiariowaniem od bólu kazdego zeba leczonego przez ta pania kanałowo w jeszcze innym zebie zostawila mi kawalek narzedzia bez komenatrza pozatym bardzo bardzo droga a usługa jak widac mierna, pisze rozemocjonowana bo paru wizytach u dentysty ktory to teraz ratuje, pawdopodbnie dwa zeby beda mimo to do wyrwania. goraco NIE POLECAM, sotsunek jakosci do ceny - smiechu warte, na przestrzeni lat wydałam u niej ok 2000zł /moze i wiecej/, kto mi teraz to zwróci

Zdecydowanie ODRADZAM korzystanie z usług tej Pani. Naciąga pacjętów na leczenie zdrowych zębów.Po wizycie w tym zakładzie dowiedziałam, się, że powinnam leczyć ok 6 zębów, poszłam więc zweryfikować tę opinię do 2 innych lekarzy i okazło, że zęby te wcale nie kwalifikuję się do leczenia.Leczy kanałowo, bez zrobienia wcześniejszego prześwietlenia zębów i upewnienia się czy napewno je należy zatruwać! Moją jedynkę zdecydowała się zatruć wyłącznie po rozwierceniu i postuganiu go metalowym narzędziem.Porażka!

Leczę się od lat u Pani doktor Czesi. Mam słabe zęby, które wcześniej niestety nie były prawidłowo leczone prze kilku lekarzy, co tylko pogorszyło sprawę. Przed laty trafiłam do pani doktor i pomału wyprowadziła wszystko na prostą. Dzięki niej mogę się uśmiechać:). Dziękuję Pani Doktor! Wszystkim polecam! d.

Usluga raczej srednia, nie podobala mi sie atmosfera w gabinecie, a szczegolnie halas i balagan. Po 2 wizytach zdecydowalem sie na kontynuacje leczenia w innym gabinecie.