Czesława Sobczak-Siniarska

Świetna kobieta. Rzetelna. Mam 21 lat i nadal do Niej przychodzę. Wyleczy z najgorszej choroby. Miła i cierpliwa. Polecam!!!

Pani Doktor Siniarska była moim jedynym lekarzem przez 18 lat. Prowadziła mnie od urodzenia aż do pełnoletniości. Brakuje mi słów, żeby wyrazić całą moją wdzięczność wobec Niej i podziękowanie za te wszystkie lata. Jest to genialny lekarz z powołania. Wszystkie postawione przez Nią diagnozy były prawidłowe, a leczenie skuteczne. Jest to osoba o ogromnej kulturze, poważna, rzetelna, o wielkiej wiedzy. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wyjątkowy lekarz i człowiek !