lekarz Czesława Woźniak

Dziękuję Pani dr. Wożniak za szybką i skuteczną pomoc w trudnej sytuacji. Przebywałam w okolicach Szczytna na wakacjach, wkrótce po zawale serca, nagle podskoczyło mnie ciśnienie, byłam w panice. Pani Doktor Wożniak przyjęła mnie bez zapisów, bez czekania, udzieliła skutecznej porady, ustawiła jak mam przyjmować leki na serce. Jestem serdecznie wdzięczna . Dziękuję. Taki Doktor to skarb.

Jest to osoba, która na prośbę o skierowanie na badania krwi pyta "ale dlaczego, coś jest nie tak?", więc odpowiadam, że właśnie po to proszę skierowanie, żeby się dowiedzieć czy jest wszystko w porządku. Z dużym niezrozumieniem i elementem łaski wystawiła skierowanie. I to jest tylko jedna z licznych incydentów, które miały miejsce z tą osobą (ciężko napisać lekarz).

Nie polecam. Poszlam z corka na wizyte (corka ma 2 miesiące) ze zwyklym kaszlem brak goraczki czy kataru bez zastanowienia wypisala amtybiotyk. Dziecko dostalo biegunki bylam ponownie na wizycie niestety trzeba dociagnac antybiotyk do konca... Nie polecam

Co do wyników to prawda nigdy nie są potrzebne, zaś Pani Bożena pielęgniarka wie więcej od całego NFZ jest nie miła.

Pani doktor jest super lekarzem godnym polecenia. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów nie tylko w powszednie dni a jeśli zachodzi potrzeba wizyty w weekend to pani doktor nie odmawia

Przez kilka lat Pani doktor leczyła moje dziecko [prywatnie] na astmę a jak syn stanął na komisji to ta sama Pani doktor nie stwierdziła u niego żadnej choroby.Nie polecam.

to ta sama Pani doktor nie stwierdziła u niego żadnej choroby.Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, Państwo niezadowoleni niech porostu leczą się sami.

Bardzo dobry lekarz, Państwo niezadowoleni niech porostu leczą się sami.

Lata temu była wspaniała teraz nie wiem w czym tkwi problem

Lata temu była wspaniała teraz nie wiem w czym tkwi problem

lekarz córki od urodzenia. Perfekcyjna Pani doktor.

lekarz córki od urodzenia. Perfekcyjna Pani doktor.

Pani doktor już mnie leczyła. Moja mama z trzema braćmi, siostra ze swoimi dziećmi i ja sama z moimi dwiema córkami chodzimy do pani doktor. Lepszego lekarza nie znam. Polecam Panią doktor.