lekarz Czesława Zubrzycka

Doktor jest naprawde bardzo dobra , rzetelna! Mi bardzo pomogła nawet w sprawach nie koniecznie ginekologicznych ! Naprawde pomaga , polecam .

Raz byłam u Zubrzyckiej na NFZ była miła, wiec z bólami brzucha także poszłam do niej tyle, że prywatnie i to był cholerny błąd :/. Była niemiła, mówiła mi na Ty mam swoje lata , mimo tego , że młodo wyglądam, więc brak kultury całkowity, ciągle powtarzała jedno i to samo, nie wiedziała co mi jest, żadnego konkretnego badania nie wykonała poza rutynowym,, no i kazała mi uprawiać seks ze starszymi od siebie to będzie ok heh i znikną bóle he... Gabinet okropny... Po prostu szkoda słów. Żałuję wizyty i ...

Żałuję wizyty i wydanych pieniędzy.
Nikomu nie polecam!!!

Bardzo miła i sympatyczna Pani. Zdecydowanie polecam. Dowiedziałam się wszystkiego o mojej chorobie i skutecznych metodach leczenia. Polecam w 100%

Pani ginekolog mila i uprzejma. Z wygladu wyglada na niemila. Doradzi i wysłucha :)

Ta Pni juz dawno powinna przejsc na emeryture :] podstawowego sprzetu w gabinecie nie ma (aparat do usg), jest niezwykle falszywa i niemila. Lezac w szpitalu na patologi ciazy z krwawieniem gdy zapytalam sie o swoj i dziecka stan zdrowia aby sie czegokolwiek dowiedziec ta Pani zaczela sie na mnie wydzierac ze mam sie modlic.... Gdybym stwierdzila wczesniej ze modlitwa cos tu pomoze to zamiast do szpitala poszlabym do kosciola....

bardzo dobry wyzdrowilem w 1 tydzien i nie zadal durzo lekuw tylko rutino skorbin i to wszystko polecam bardzo tego lekarza sam sie przekonalem i morzecie wy sie przekonac i polecie go kolegom lub kolerzankom

MIAŁAM Z TĄ LEKARKĄ DO CZYNIENIA 24 LATA TEMU GDY RODZIŁAM SYNA.NIESTETY MAM JAK NAJGORSZE WSPOMNIENIA! PORÓD BYŁ SKOMPLIKOWANY, SYN NIESTETY NIE ŻYJE, NIE MAM O TO ŻALU DO PANI DOKTOR ,ALE JAK MOŻNA POWIEDZIEĆ PACJENTCE TUŻ PO PORODZIE PO 20 GODZINACH BÓLU ŻE DZIECKO NIE BĘDZIE ŻYĆ A TERAZ NA CIEBIE KOLEJ!!! NIGDY NIE ZAPOMNĘ TYCH SŁÓW!!! JA Z TRUDEM PRZEŻYŁAM, TYCH SŁÓW DO KOŃCA SWOICH DNI JEDNAK NIE ZAPOMNĘ!!!