lekarz Dagmara Białas

Pani Dagmara to znakomita lekarka. Dzieci ją uwielbiają. Jest spokojna, uśmiechnięta, no i znakomity fachowiec. Polecam!

Lekarka z powołaniem, intuicją, mądrością, wrażliwością, empatią i ogromną wiedzą. Pani Białas opiekuje się czwórką moich dzieci i wszystkie ją uwielbiają! Wszystkim dzieciom życzę dużo zdrowia, a w razie choroby spotkania z p. Białas :)

Pani Białas opiekuje się czwórką moich dzieci i wszystkie ją uwielbiają!

bardzo polecam - kilka razy wyleczyła moje dziecko bardzo szybko i trafnie diagnozując chorobę!!!

Miła z poświęceniem lekarka z powołania.

Miła z poświęceniem lekarka z powołania.

dokładnie bada dzieci, pełna ciepła i spokoju, dzieci ją bardzo lubią, godna polecenia

Ze swoim dzieckiem nie poszłabym do żadnego innego lekarza

Ze swoim dzieckiem nie poszłabym do żadnego innego lekarza

W 100% polecam! Pani doktor poza wiedzą posiada również niesamowitą intuicję, nawet przez telefon nie badając dziecka potrafi udzielić cennych wskazówek co do leczenia.

nie polecam, mimo, ze lekarka nalezy do miłych osób.jest mało kompetentna,nie zmierzyła mojemu synkowi temperatury przy infekcji, nie sprawdziła uszu, czy węzłów- jedynie osłuchała i wydała błędną diagnozę.byłm w gabinecie raptem 5 minut i wyszłam ze stosem recept...

Życzę wszystkim rodzicom takiego pediatry. Leczy dwójkę moich dzieci. Zawsze życzliwa, uprzejma wykazująca duże zainteresowanie, nigdy nie bagatelizująca żadnych objawów, trafiająca z leczeniem. Do tego ma super podejście do dzieciaków. Szczerze polecam..

Lekarka dobra do momentu, gdy się nic szczególnego nie dzieje. Niechętnie daje skierowania na badania i do innych specjalistów.