lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie zniknęły. Z efektów jej pracy jestem Bardzo zadowolony. W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna. Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc. Polecam ...

W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna.
Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc.
Polecam !

Profesjonalna lekarka, prawdziwa dentystka z powołania. Miałem do zaleczenia trzy ząbki. Wyleczone szybko i bezboleśnie. Serdecznie pozdrawiam, Maciej.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Jeśli mieliby moje zęby leczyć tacy lekarze jak Pani Cebrzyńska, to mogę do dentysty chodzić codziennie. Ale drugiego takiego ze świecą szukać. PROFESJONALISTKA. A do tego miła i ładna. ;)

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin