lekarz Dagmara Dudzik

Psychiatra

To mój trzeci lekarz psychiatra. I wreszcie czuję się zaopiekowana i wreszcie wierzę, że wyjdę z choroby. Wizyta nie opiera się na wystawieniu recepty i krótkiej pogawędce. Wizyta trwa nieraz pół godziny i dłużej, pani Doktor uważnie słucha i odpowiada na pytania. Zawsze pyta dokładnie o aktualną sytuację, dyskutuje i podpowiada rozwiązania trudnych sytuacji. Dla mnie to wyjątkowy lekarz, empatyczny, uważny, chcący pomóc. Nie spotkałam jeszcze takiego pscyiatry. Polecam wszystkim.

Generalnie nie mam ogólnego zaufania do lekarzy, ale u Pani Doktor Dudzik leczę się od dłuższego czasu i nigdy mnie nie zawiodła. Wizyty są długie i wyczerpujące w porównaniu do wizyt u innych specjalistów. Zawsze reaguje na moje wątpliwości i nigdy nie wyczułam oceniającego podejścia. Polecam!

Doktor Dudzik jest bardzo ciepłą i profesjonalną psychiatrą. Widać ogromne doświadczenie, wiedzę i to, co obok nich najważniejsze w tym zawodzie - podejście do pacjenta. Byłam zadowolona z dobranej farmakoterapii, postępowałam dokładnie według zaleceń dr Dagmary, przez cały czas mając do niej duże zaufanie. Wysłuchała, zadawała odpowiednie pytania, tłumaczyła - zarówno chorobę, jak i leki, a także dzięki niej trafiłam na właściwą psychoterapeutkę. Dzięki nim wyleczyłam się z depresji i jestem za to ogromnie wdzięczna! :)

Szczerze odradzam. Moj partner leczyl sie u niej kilka lat na depresję. Nigdy go nie wyleczyla a jedynie doprowadzila do samobójstwa. Po pierwszej próbie totalnie nas zlekceważyła. Nic nie zrobiła zeby mu pomóc i nawet nie potrafi sie przyznać do błędu

Dzięki pani doktor Dudzik, pomimo swojego braku zaufania i lęku przed tzw."psychotropami"zdecydowałam się na leczenie i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna. W sposób przystępny wyjaśniła mi mechanizm działania leków, ich zalety i wady tak abym mogła wspólnie z nią podjąć dalsze decyzje. Bardzo duże znaczenie przykłada do nieuzależniania pacjentów i minimalizacji ew. efektów ubocznych. Z każdego spotkania z nią wychodzę bogatsza o wiedzę, psychoterapeutyczne porady i ciepło, którym emanuje :) Psychicznie czuję się nieporównywalnie lepiej niż przed leczeniem. Bardzo Panią Doktor polecam!

Psychicznie czuję się nieporównywalnie lepiej niż przed leczeniem.
Bardzo Panią Doktor polecam!

Pani Dagmara Dudzik spełniła w pełni moje oczekiwania, jest uprzejma, poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu, jasno tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. Omawia także rodzaje leków i ich wpływ na organizm. Zdecydowanie Pani Doktor Dudzik wzbudza zaufanie. Kompletnie wyłamuje się ze standardu psychiatry, co to leki głównie przepisuje i mówi "do następnej wizyty". Pani Dudzik, jest bardzo empatycznym, kompetentnym i życzliwym Człowiekiem. Stąd dziękuję serdecznie za okazane wsparcie, które traktuje jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym, a zarazem profesjonalizmu i zrozumienia cierpienia drugiej osoby. Zwykła życzliwość, uśmiech i ...

Kompletnie wyłamuje się ze standardu psychiatry, co to leki głównie przepisuje i mówi "do następnej wizyty". Pani Dudzik, jest bardzo empatycznym, kompetentnym i życzliwym Człowiekiem. Stąd dziękuję serdecznie za okazane wsparcie, które traktuje jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym, a zarazem profesjonalizmu i zrozumienia cierpienia drugiej osoby. Zwykła życzliwość, uśmiech i wyczuwalny, ciepły stosunek do pacjenta to atuty Pani Dudzik. Dziękuję także za wzorową i fachową opieką lekarską.Zatem Pani Dudzik budzi szczególne uznanie. Należy Ją stawiać za wzór dla innych, przede wszystkim lekarzy (zwłaszcza psychiatrów). Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecam!

Pani Doktor Dagmara jest wybitnym specjalistą,jest w niej coś magicznego,po rozmowie wychodzi się z uśmiechem na twarzy,odczuwa się spokój wiarę.Doskonały lekarz,uzdrowiciel cierpiących dusz z ogromnym darem empatii,swoim magicznym światłem i profesjonalnym podejściem wskazuje właściwą drogę powrotu do życia. Bardzo trafnie dobiera leki.Nie ogranicza się wyłącznie do diagnostyki-słucha z uwagą,rozmawia,wspiera,kochany człowiek,który nie tylko leczy,ale pochyla się nad pacjentem.Do tej pory nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Zawsze profesjonalna,ludzka w kontakcie,pogodna,sympatyczna,wizyta to naprawdę przyjemność.Pomogła mi przejść przez różne,trudne koleje losu.Była dla mnie światłem w tamtych ciemnych dniach,kiedy wydawało się,że nie ma niczego prócz mroku.Lekarz z powołaniem do wykonywania tego zawodu,profesjonalistka i specjalista z prawdziwego zdarzenia.Słowa ludzkie są zbyt małe aby powiedzieć "DZIĘKUJĘ"...

Zanim trafiłam do pani doktor Dudzik leczyłam się w innych miejscach, więc mam porównanie. Po pierwsze - to przede wszystkim miła i po prostu ludzka, otwarta osoba, a nie naburmuszony "szpecjalysta" za biurkiem (to szczególnie ważne dla osób, które wybierają się do psychiatry po raz pierwszy i obawiają się wizyty - naprawdę, w tym przypadku nie ma czego :-)). Po drugie - można dowiedzieć się wiele o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia, perspektywach, można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje z tym związane (a nie, jak ...

Po drugie - można dowiedzieć się wiele o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia, perspektywach, można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje z tym związane (a nie, jak to czasem bywa gdzie indziej: "Cierpi pan/i na to i na to, zapiszę panu/pani te i te tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę").
Po trzecie - czas przewidziany na wizytę jest sensowny i uczciwy, nie ma pośpiechu i nerwowej atmosfery. Znam miejsca, gdzie trzeba się streścić w 10 minut, a najlepiej po prostu tylko pojawiać się po recepty...
Polecam! Naprawdę :-)

W pełni zgadzam się zgadzam z powyższymi opiniami i bardzo polecam panią doktor

W pełni zgadzam się zgadzam z powyższymi opiniami i bardzo polecam panią doktor

Brakuje słow aby opisac jaki to wspaniały człowiek a zarazem lekarz psychiatra.Z moja choroba borykałam sie kilka lat zanim trafiłam do dr Dudzik.Myslałam ze moja sytuacja jest beznadziejna.Dzieki dr Dudzik znow zaczynam zyc leki choc troche czasu musiało minac zaczeły działac.Polecam to lekarz z powolania.