lek. dent. Dagmara Hartleb

Lekarka naciąga na pieniądze. Zapłaciłam dużo pieniędzy, a potem chciała jeszcze więcej. Naciaga na kolejne jeszcze droższe leczenie, a mówiła o innym leczeniu.

Nie polecam! Źle dobrane leczenie, kilka tysięcy wydane na marne bo efekt jeszcze gorszy, zęby poprzestawiane, źle ułożone.

Trochę głupio oceniać profesjonalizm Pani dr Dagmary, bo jestem totalnym laikiem.Jedno jest pewne, po 5 latach przerwy,gdzie Pani dr zrobiła mi remont zębów, chyba z 10, dzisiaj tylko dwa zęby do leczenia. Liczą się fakty,polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dobry lekarz, uczciwie mówi co jest do leczenia, nikogo nie namawia, przed leczeniem można zrezygnować więc opinie o naciąganiu na koszty są śmiechu warte. Ja jestem zadowolony, zęby mam zdrowe, obecnie już nie jestem jej pacjentem, gdyż po wyleczeniu nie mam więcej próchnicy. ZAWSZE mogę się skontaktować z Panią Doktor przez e-mail i uzyskać poradę lub sugestię co do ewentualnego leczenia. Nie wierzycie - sprawdźcie. Jeden z niewielu lekarzy który odpisuje na e-maile.

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szukanie dziury w całym....zebie

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szukanie dziury w całym....zebie

naciąganie na leczenie kanałowki bez sensu aby skroic kase !!!!!!nie polecam

naciąganie na leczenie kanałowki bez sensu aby skroic kase !!!!!!nie polecam

Najlepsza!!! ...a u wielu stomatologów już byłem i dobrze ich nie wspominam. To jest wlaśnie lekarz, który LECZY, a nie tylko skupia sie na braniu pieniędzy.

Leczyłam zęby u wielu dentystów, i po kilku wizytach u Pani doktor mogę stwierdzić, że nigdy wiecej nie chcę pamiętać o tamtych:)) Uwielbiam ludzi robiacych coś z pasją.

mla sympatyczna i budzaca zaufanie,zeby leczy dobrze nie wiem kto napisal poprzednia bzdure chyba ktos kto chce jej zaszkodzic bo naprawde nie znam lepszego dentysty,fechowiec tyle powiem!!

Nie polecam. Po zbyt długim i niekompetentnym leczeniu zęba niestety pozostało mi jego usunięcie.