mgr Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Konsultowalam u p.Dagmary 4miesiecznego synka. Od poczatku chcialam karmic piersia, niestety caly czas bylo pod gorke. Pani Dagmara dodala mi wiary! Dlugi wywiad, obserwacja, zabawa. Przyjrzala sie karmieniu, poprawila wszystkie bledy. Pani Dagmara ma duza wiedze i fajne podejscie do dzieci. Szczerze polecam!

Gdyby nie wizyta u Pani Dagmary nie dowiedzielibyśmy się pewnie, że jest jakiś problem - w przedszkolu niestety nie otrzymaliśmy żadnych zaleceń :( Bardzo miła wizyta, wiemy teraz na co zwracać uwagę i najważniejsze córci też się podobało. Bardzo dziękujemy i będziemy polecać znajomym :)

Bardzo polecam. Indywidualne podejście do pacjenta, dopasowanie godzin wizyt a przede wszystkim rezultaty które widać u dziecka to główne zalety Pani Dagmary.

Szczerze polecam !!! Dzieci w 100% oddają się w ręce Pani Dagmary. Genialne podejście do dzieci sprawia, że mali pacjenci chętnie spędzają czas w gabinecie w pełni koncentrując się na zadaniach!!!! A różnorodność wykorzystanych przedmiotów- zabaw sprawia, że nie trudno zachęcić dzieci do "zabawy" w domu.

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani Dagmarze nasza córka zachowuje się jak normalnie rozwijające się dziecko, podczas kiedy jeszcze rok temu wielu specjalistów diagnozowało u córki autyzm. Mimo ciężkiemu początkowi Pani Dagmara nie zraziła się i z uporem kontynuowała terapię, czego efekty są takie, że mamy teraz wesołą, rozśpiewaną i niesamowicie rozgadaną trzylatkę, która uwielbia zajęcia z Panią Dagmarą i zawsze z utęsknieniem czeka na kolejne :) Zdecydowanie polecam, bo u nas postępy są olbrzymie. Pani Dagmara to specjalista z powołania.

Wciąż poszukujesz "Logopeda dziecięcy Wrocław"?

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a

54-512 Wrocław
Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław
pl. Nowy Targ 28, pok. 410 (Rynek)
Piękna 47
60-589 Poznań