dr Dagmara Kleczewska

Ortodonta, Stomatolog

2,5

Nie Polecam Negatywne opinie są w pełni zasadne Straszne opóźnienia ( Wizyta umówiona na 17.00 rozpoczyna się 17.40 ) Miałam aparat przez długi czas (więcej niż 3 lata ) Przy odklejeniu się zamka może okazać się że trzeba wymienić łuk Zdążyło mi się, że zamek odkleił się jeszcze w gabinecie Jeżeli odklei się poza gabinetem (15 min po wizycie) to" zapewne nie stosowałam się do zaleceń" ... Nwm może za szybko idę do auta lub za długo stałam na pasach... Ceny? Ogólnie bardzo drogo Koszty tych samych usług w ZG ...

Nie Polecam
Negatywne opinie są w pełni zasadne
Straszne opóźnienia ( Wizyta umówiona na 17.00 rozpoczyna się 17.40 )
Miałam aparat przez długi czas (więcej niż 3 lata )
Przy odklejeniu się zamka może okazać się że trzeba wymienić łuk
Zdążyło mi się, że zamek odkleił się jeszcze w gabinecie
Ceny? Ogólnie bardzo drogo
Koszty tych samych usług w ZG u innego specjalisty jest od 20% do 60% mniejszy

Obsługa ? Na + Panie są bardzo miłe
Reklamacje ? Odsyłam do innych komentarzy

Podsumowanie. - odradzam

Nie polecam usług w gabinecie tej Pani. Wszystko jest dobrze do momentu kiedy pacjent nie zgłosi problemu. Wtedy całkowitą winą za powstanie problemu obarczony jest pacjent i wtedy już Pani Kleczewska nie jest miła. Wręcz jest bardzo niemiła! Nigdy nie spodziewałem się, że w prywatnym gabinecie stomatologicznym można zostać tak potraktowanym. Już teraz wiem skąd się biorą te wszystkie inne negatywne opinie na temat tej Pani i jej usług. Nie polexam!!!

Z usług gabinetu korzystaliśmy dwa razy. Najpierw aparat u dziecka, później zona robiła sobie licówki. W przypadku dziecka nie kończąca się opowieść ze już prawie koniec i kolejne ,kolejne wizyty $$$$$$$ . Kiedy żonie odpadła licówka robiona przez Panią Kleczewską i chciała umówić wizytę z reklamacją została potraktowana jak największy wróg gabinetu , odmowa przyjęcia pomimo umówionej wizyty masakra jakaś jak można tak traktować pacjenta. Fajnie i miło jest jak się doi kasę później poziom ignorancji i traktowanie pacjenta jak zło sięga szczytu.

Stomatolog z klasą. Zawsze zaangażowana w to co robi. Dbająca o pełen komfort pacjenta. Rzadko dziś spotykana cierpliwość, delikatność i przede wszystkim profesjonalizm to tylko nieliczne z jej zalet. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własnych zębach :)

W ubiegłym tygodniu zakończyłem leczenie u Pani doktor. Od samego początku byłem bardzo zadowolony. Nosiłem aparat samoligaturujący estetyczny. Zero problemów , miła i kompetentna obsługa. Co bardzo ważne bardzo komunikatywna Pani doktor, wszystko tłumaczyła mi na każdym etapie (Ps gratuluję wiedzy i doświadczenia). Bardzo Wam dziękuję i namawiam wszystkich na aparat u dr Kleczewskiej!!

Dziwią mnie negatywne opinie o dr Kleczewskiej, jest to jeden z najlepszych lekarzy w Zielonej Górze. Zarówno jeżeli chodzi o stomatologie jak i ortodoncję. U dr leczy się cała moja rodzina od lat. Negatywne komentarze są totalnie wyssane z palca.. a ceny wcale nie są zaporowe!

Byłem wczoraj na wszczepieniu implantu. Okazało się, że zanim będę miał implant muszę mieć rekonstrukcję. BARDZOOO profesionalny zespoł, Pani doktor Dagmara wytłumaczyłą mi wszystko do samego początku do końca. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie. Nie jest to najtańszy gabinet ale wiedziałem, że do NFZ nie idę. Wszytsko warte swoich pieniążków. Polecam stomatologa bardzo jestem zadowolony

po pierwsze godzina umówionej wizyty to pic bo i tak zawsze trzeba czekać co najmnie pół godziny..... po drugie jest strasznie drogo i nigdy nie wiadomo ile będzie kosztować wizyta, za te same czynności przy wymianie łuków raz płaci się 150 zł a raz 270 zł !!! nie wiadomo od czego to zależy....??? bo tego już Pani Doktor nie tłumaczy tak chętnie tylko się zmywa. Nie polecam, szału nie ma.... za takie pieniądze oczekuje się czegoś więcej......

Wszystko sie zgadza. Nie mozna sie dodzwonic, proteza sie lamie co dwa dni i leczenie jest bardzo drogie.

Mega droga dentyskta, każda wizyta to koszt 300zł w górę. Leczyła mi zęba, założyła plombę i mówiła że już ok, po czym dostałam takich bólów głowy że nie mogłam wytrzymać ząb rwał mnie, nie przesypiałam nocy po czym zadzwonilam do niej w celu umówienia jak najszybszej wizyty na co ona że ma pacjentów i najbliższy termin jest za miesiąc- gdzie ja z bólem na który musiałam przyjmować tramal. Poszłam na wizytę i mówi że ząb podczas tego bólu robił się martwy, więc teraz to pozostaje leczenie kanałowe, po czasie dziąsło zaczęło puchnąć, zrobił się wielki pęcherz z ropą i zęba mam do usunięcia!
Nie wspomnę o wydanych pieniądzach w błoto, wszystko jest liczone, niedługo będzie trzeba płacić za płyn do płukania ust po zabiegu. A higienistki to takie mimozy że szkoda gadać, zero uśmiechu,trupie miny...