lekarz Dagmara Kurjata

Zdecydowanie odradzam a osobiście już zmieniłam lekarza prowadzącego, by nie mieć już nic doczynienia z tą kobietą. Nie słucha pacjenta a sama uważa się za wszechwiedzącą, niestety taką postawę pacjenci przypłacają zdrowiem, bo przecież "ona wie lepiej i to nie koncert życzeń" a potem człowiek kończy na pogotowiu. Nieuprzejma, arogancka i niemiła, szkoda zdrowia na takich lekarzy.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia Pani Doktor. Nikt nigdy bardziej mi nie pomógł jak Pani Dr Kurjata. Kompetentna, rzeczowa i wie, co robić. Serdecznie polecam, ponieważ ma czas dla Każdego ze swoich pacjentów, nie przedłuża, nie przeciąga, solidna. Pracuje jak pracować powinien każdy lekarz. Najlepsze doświadczenie w życiu, dziękuję serdecznie za wszystko dotąd.

W końcu ta Pani Doktor umiejętnie dobrała tabletki do obniżenia ciśnienia. Jest OK. Polecam

Lekarz solidny, kompetentny. Posiada dużą wiedzę. Zawsze chętnie umawiam się na wizyty.

nic nie mogę zarzucić , kompetentnie zajmuje się pacjentem

nic nie mogę zarzucić , kompetentnie zajmuje się pacjentem

Witam gdyby w kraju pracowało więcej takich lekarzy jak Dr.Dagmara Kurjata to nasz system opieki zdrowotnej byłby wspaniały

Gdyby tylko p. doktor była trochę milsza

Gdyby tylko p. doktor była trochę milsza

zachowanie urzędnika w złym tego słowa znaczeniu, podkreśla - że jest LEKARZEM przerywając wypowiedź pacjenta. Mam spore wątpliwości co do znajomości przez Nią praw pacjenta. W pierwszej kolejności jest Służbą Zdrowia, a potem ma władzę. Zero cierpliwości, a uprzejmość czysto pozorna. Młoda osoba - a już arogancka (nawet jeśli chodzi tylko o ton wypowiedzi). Odradzam! Zastąpiła doktor Fojuth, która potrafiła człowieka wysłuchać i doradzić.)