lekarz Dagmara Szymkowicz-Kudełko

Neurochirurg

Pani doktor jest wspaniałą wyrozumiałą osobą ma czas dla pacjentów i przede wszystkim zmartwionych rodziców będąc w CZD zawsze uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na nurtujące mnie pytania rzadko się zdarza spotkać lekarza z takim oddaniem i poświęceniem

Wspaniala pani doktor o wielkim sercu. Kiedy corka byla w spiaczce na przekór wszystkim mowila, ze sie obudzi. Zawsze ma chociaz chwile czasu dla zmartwionej matki. Oczywiscie corka sie obudzila, zawsze odbierze telefon i poradzi co zrobic chociaz mieszkamy ponad 400km od CZD. Ciesze sie ze mamy takiego lekarza prowadzacego. Pozdrawiamy i zyczymy zdrowia

Zdecydowanie polecam ,Panią doktor Dagmarę .Wspaniały lekarz , dwa razy p. Dagmara operował mojego syna . Za każdym razem kiedy jesteśmy CZD jestem zadowolona że Pani Doktor Dagmara jest naszym lekarzem prowadzącym .Wspaniały wielki człowiek

Spotkałam panią dr podczas pobytu w czd. Ta osoba dała mi nadzieje że może być dobrze. Wszystko dokladnie tłumaczy, ma czas na rozmowe. Takich lekarzy nam trzeba.

Pani doktor we wrześniu 2012 r. operowała naszego syna(usunięcie naczyniaka jamistego). To wspaniały lekarz, cudowny człowiek, tytan pracy. Rzeczywiście, przywraca NADZIEJĘ na powrót dziecka do zdrowia, do normalnego życia. Wspomnienie pobytu naszego syna na neurochirurgii cały czas nasuwa nam pytania: czy widzieliśmy świadectwa mistrzostwa lekarzy tam pracujących, czy tam każdego dnia zdarzają się CUDA. Pewnie jedno i drugie. Obyśmy na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Wyrazy najgłębszego szacunku - wdzięczni rodzice B.T.

Pani doktor jest wyjątkowo cierpliwa i mimo wielu pacjentów zawsze ma czas dla zaniepokojonych rodziców ,tłumaczyła nam dokładnie po kilka razy wszystkie nasze pytania. Jest niezwykle miła i serdeczna ,dziękujemy,rodzice mdlejącej pacjentki

zdecydowanie polecam. Pani Doktor jest kompetentną i miłą osobą.

zdecydowanie polecam. Pani Doktor jest kompetentną i miłą osobą.

Pani doktor jest wspaniałym neurochirurgiem. Przywróciła zdrowie i nadzieję wielu dzieciom. Do tego miłym i skromnym człowiekiem jakich mało. Nie ma czasu na długie rozmowy, bo czas spędza przy operacjach,lub konsultując wyniki z RM ale zawsze ma ciepłe słowo dla rodziców.Polecamy kontakty z pania doktor.

jedyny lekarz z Kliniki Neurochirurgii CZD, który potrafi komunikować się z pacjentami

Potrafi wszystko wytłumaczyć i ma czas dla pacjenta. Bardzo ją cenię.

Potrafi wszystko wytłumaczyć i ma czas dla pacjenta. Bardzo ją cenię.