Damian Czech

Jak dla mnie Pan Damian jest najlepszym dentystą do jakiego trafiłam jest profesjonalista w każdym calu. Bardzo delikatnie i z wyczuciem podchodzi do pacjentów. Polecam !!! P.s Już się nie boję wizyty u stomatologa 😀

P.s
Już się nie boję wizyty u stomatologa 😀

Pełen profesjonalizm. Szkoda ze wcześniej nie trafiłem do Pana doktora, bo teraz musze pare zębów usunąć. Leczenie ubytków 5+ usuwanie zębów 6

Wyleczyłem u Pana Doktora wszystkie ubytki 2 lata temu, żadnych problemów, niedawno wróciłem na kontrolę i wrócę jeszcze na pewno. Kilku znajomych leczących się u tego Doktora również zadowolonych. Godny zaufania i polecenia.

nie polecam tego stomatologa bardzo drogie uslugi

nie polecam tego stomatologa bardzo drogie uslugi

profesjonalnie leczenie, mila atmosfera i najwazniejsze niedrogo znieczulenie 20 plomba 80-90 w zaleznosci od wielkosci plomby. czyszczenie kamienia 100 za calosc . zero stresu i bolu. Polecam!!!

Świetny, profesjonalny, kompetentny, wyrozumiały stomatolog. Wspaniały zarówno w leczeniu dorosłych, również kobiet w ciąży, jak i dzieci. Najlepszy z jakim miałam do tej pory styczność. Koszty usług standardowe - 80zł plomba, 20zł znieczulenie. Polecam serdecznie!

Dr Damian Czech jest dentystą godnym polecenia. Miły i delikatny

Dr Damian Czech jest dentystą godnym polecenia. Miły i delikatny

Bardzo dobry i skuteczny specjalista. Polecam szczególnie osobom wrażliwym, gdyż wizyta prowadzona jest w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Dodatkowo jego wyczucie i delikatność sprawiają, że pacjent jest w pełni odstresowany i nie czuje bólu. ;-)

Jestem w trakcie leczenia, zdecydowanie polecam Pana Damiana, to stomatolog z powolania, z wyczuciem podchodzi do pacjenta, POLECAM!!!

Bardzo dobry specjalista,kompetentny,poświecający dostateczną ilośc czasu na wizytę . Polecam