dr hab. n. med. Damian Czepita

Mało komunikatywny,niewiele można się dowiedzieć nt. dolegliwości.

Mało komunikatywny,niewiele można się dowiedzieć nt. dolegliwości.

kompetentny i sympatyczny bylem kilkakrotnie na wizytach.leczony jestem kilka lat dlatego mam taka opinie

Korzystam z opieki tego lekarza od lat i jestem naprawde zadowolona. Sympatyczny, uprzejmy. A jego malomownosc raczej oceniam jako zalete-mowi tylko konkrety, a nie bajeruje pacjenta.

Mało komunikatywny, małomówny, trudno od niego wyciągnąc jakiekolwiek informacje.

Komentarz dotyczy tresci jednej z prac Profesora z 2001 r. /Okulistyka/W jaki sposob uzyskano dane w przeprowadzonych badaniach ,że 6 tys. uczniow szkol szczecinskich moglo kategorycznie stwierdzic , ze w wieku do 2 lat spalo lub tez nie spalo przy wlaczonym świetle. O ile Stone/noblista/ wyciagnal z tego faktu pewne wnioski , to dotyczylo to w 1.badaniu 479 osob a w drugim dotyczylo to innego zjawiska . Czy wywiady to slowa uczniow , czy tez wiadomosci uzyskane od rodzicow. Doswiadczenia Stona i doswiadczenia w tym temacie na zwierzetach sa zbiezne ale w badaniach prof Czepity zastanawiajace sa liczby i konkrety. A moze są takie mozliwosci ? Czy porownanie do wynikow sondazowych opcji politycznych itp. nie jest uprawnione.