dr n. med. Damian Czyżewski

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz.Pomimo natłoku pracy Pan Doktor przyjął mnie i chorego ojca w swoim gabinecie w szpitalu(sytuacja była nagląca).Widać było ,że Panu Doktorowi się spieszy ,ale wszystko spokojnie wytłumaczył.Tata za dwa tygodnie był już po bardzo trudniej operacji( w innym oddziale torakochirurgicznym na śląsku nie chciano taty operować) .Pan Doktor to lekarz z powołania ,wysoka kultura osobista i wspaniałe podejście do pacjenta.Oczywiście trzeba dodać, że jest dobrym kierownikiem swojego oddziału .Lekarze i pielęgniarki to prawdziwi profesjonaliści.Dziękuje Panu Doktorze i całemu personelowi za to co dla mojego taty zrobiliście.

Doktorze i całemu personelowi za to co dla mojego taty zrobiliście.

Świetny torakochirurg , przewspaniały człowiek , diagnoza przedstawiona w sposób zrozumiały , zabieg wykonany metodą mało inwazyjną , bez żadnych komplikacji .Człowiek czuje ,że jest w dobrych i profesjonalnych rękach a to jest dla pacjenta naprawdę bardzo ważne . Godny polecenia . Dziękuje Panie Doktorze

Dziękuje Panie Doktorze

Dr Damian Czyżewski wspaniały lekarz o wysokim poziomie profesjonalizmu medycznego,mimo natłoku pracy - spokojny , cierpliwy, jasno objaśniający proponowany proces leczenia, człowiek czynu, absolutne zaprzeczenie wszystkich ostatnio popularnych, złych opinii o lekarzach, człowiek bezinteresowny, świetny kierownik i organizator pracy zespołu bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek, dzięki czemu pacjent czuje się bezpieczny i spokojny. Dziękuję Panie Doktorze, dziękuję wszystkim Lekarzom i Paniom Pielęgniarkom.

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu tego Pana doktora.

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu tego Pana doktora.

Wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki swojemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do pacjenta potrafi postawić chorego na nogi. Gorąco polecam szczególnie miastenikom czekającym na usunięcie grasicy. Moja operacja dzięki dr Czyżewskiemu przebiegła bez żadnych komplikacji i co najważniejsze jestem zadowolona z metody, którą mnie zoperował, gdyż blizn nie będzie widać, a co w przypadku nas, kobiet jest bardzo ważne. Jestem wdzięczna, że trafiłam pod jego skrzydła. (Pacjentka 23 lat)

(Pacjentka 23 lat)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zabrze"?

sk1
3/maja Zabrze
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Ptasia 3/1

dr
Mariusz Deska

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1

Marek Hawranek

Chirurg ogólny
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze