To był mój drugi cykl wizyt u Pana Damiana. Pierwszy raz byłem kilka lat temu z problemem związanym z mięśniami na wysokości kręgosłupa lężwiowego - byłem na dwóch wizytach i pomogło, do tej pory nie odczuwam problemów. W tym roku miałem dość skomplikowane złamanie kości piszczelowej (operacyjne zespolenie) i o pomoc zwróciłem się do Pana Damiana. Myślę że najlepszą rekomendacją będzie to że postawił mnie na nogi, to dzięki nimu chodzę, wróciłem do aktywności zawodowej. Owszem jeszcze mam kilka problemów, ale na zniwelowanie ich potrzeba czasu i jeszcze rehabilitacji, natomoast już drugi raz nie zawiodłem się na pomocy od Pana Damiana Flisaka. Polecam, to jest rehabilitant od trudnych wyzwań.

O Panu Damianie mówię, mój SZAMAN. W pewnym okresie jedynym ratunkiem na mój chory kręgosłup była operacja w trybie pilnym. Nie pomagało mi już nic,rehabilitacja nie skutkowała, a wręcz zaczęła przynosić więcej szkody niż pożytku, a coraz mocniejsze leki p/bólowe starczały tylko na doraźną ulgę. Nie mogłam już normalnie chodzić, siedzieć, a o spaniu nie było mowy.I wtedy dostałam namiary na pana Damiana -pojechałam na wizytę aczkolwiek nie wierzyłam iż może to coś zmienić.Po skończonej wizycie zeszłam z kozetki sama, a po kolejnej nie skorzystałam już z leków i przespałam spokojnie noc czego brakowało mi od kilku miesięcy.Na wakacje pojechałam w pełni sił i bez bólu- mogę chodzić po górach i wiosłować w kajaku. Uważam na siebie i stosuję się do wskazań pana Damiana. Dziękuję Mu za to z całego serca i polecam innym cierpiącym ludziom, jego kompetencję,cierpliwość i jakże miłe indywidualne podejście do pacjenta. Czyż to nie szaman?!

Od wielu tygodni dokuczał mi ból stopy. Po dwóch zlych dniagnozach trafiłam do Pan Damian Flisak, od razu postawił trafną diagnozę i rozpoczęliśmy cykl zabiegów. Ból ustąpił i znów mogę prowadzić aktywny tryb życia. Ogromnie polecam Pana Damiana za profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję za pomoc.Małgorzata.

Serdecznie polecam,bardzo kompetenta osoba.Odbyłem serie rehabilitacji w celu korekcji postawy (problemy z kręgosłupem) i zniwelowania dolegliwości z nią związanych.W krótkim czasie osiagnołem odpowiednie rezultaty pod fachową opieką i specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami.Indywidualne podejscie do pacjenta.Pełen profesjonalizm ,odpowiednio przygotowany gabinet godny polecenia.Pozdrawiam Zbyszek

PANA DAMIANA POLECIŁ MI ZNANY KRAKOWSKI CHIRURG ORTOPEDA. UCZĘSZCZAŁAM DO NIEGO NA REHABILITACJĘ PO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO ACL. POLECAM INNYM ZE WZGLĘDU NA WYSOKIE KOMPETENCJE, DUŻĄ WIEDZĘ I POWAŻNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. JEST WYMAGAJĄCY I CZASAMI ZACISKAŁAM ZĘBY W CZASIE REHABILITACJI, ALE JESTEM MU ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA.

CUDOTWÓRCA ,tak mówię do znajomych,którzy pytają kto mnie rehabilitował.Profesjonalizm z jakim podchodzi do problemu pacjęta daje niezwykłe rezultaty.Mój problem, to kręgosłup szyjny -drętwienie ręki i całej dłoni, ograniczona ruchomość szyji, bóle pod łopatą-trzy miesiące życia z bólem.Grożba operacji.Po miesiącu intensywnej rehabilitacji funkcionuję ,jakbym nie miała żadnego problemu . Ale nie zapominam o ćwiczeniu w domu.Dziękuję Panie Damianie .Pozdrawiam . Małgosia z Mogilan

Jestem zadowolona z fachowej i skutecznej rehabilitacji.Uważam że czas poświęcony na rehabilitację okazał się skuteczny.Spełniły się moje oczekiwania i powrót do zdrowia.Polecam wszystkim. Zadowolona Pacjentka

Zadowolona Pacjentka

Najlepszy rehabilitant fizjoterapeuta który mnie leczył (a miałem kilku „dobrych i polecanych” w okresie 4 lat cierpień - przepuklina jądra miażdżystego na głębokość 8,1mm dokanałowo, osteofitoza, zmiany zwyrodnieniowe). Rehabilitacja nie pomagała a neurochirurdzy kierowali mnie na operację. Przestawałem wierzyć że uda się bez operacji – ciągły ból - miałem już wyznaczony termin. Na szczęście trafiłem do Pana Damiana Flisaka który pomógł mi opanować ból i uzyskać normalną ruchomość całego kręgosłupa. Pomyśleć że chciałem u Niego jedynie wzmocnić mieśnie i przygotować się do nadchodzącej operacji... Medycyna, fizjoterapia i rehabilitacja ciągle się ...

Medycyna, fizjoterapia i rehabilitacja ciągle się rozwijają wprowadzając nowsze i skuteczniejsze metody leczenia. Pan Damian Flisak leczy stosując właśnie najnowsze metody – POLECAM PANA DAMIANA Z CAŁEGO SERCA.
Dariusz U.

WSPANIAŁY rehabilitant-nic dodać i nic ująć.Miałam poważny problem z ręką ,barkiem i 3 lata nieprzespanych nocy .Ciągły ból doprowadził do zaniku mięśni .Moje ranne wstawanie polegało na przenoszeniu lewej ręki prawą ręką.Byłam u Pana Damiana zaledwie 4 razy,trochę ćwiczeń domowych i ruch ręką nie sprawia mi już trudności i co ważne mogę się wreszcie porządnie wyspać:-) NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA REHABILITANT zna się na tym co robi - POLECAM Małgorzata

Małgorzata

Zaskoczyłą mnie kompetencja i specjalistyczna wiedza, w połączeniu z wytrwałością, poświęceniem i cierpliwością okazywaną pacjentom. Jest dla mnie wzorem rehabilitanta-terapeuty. Polecam każdemu pacjentowi potrzebującemu długotrwałej i wymagającej spokoju rehabilitacji. Jest "cool". Lidia Suchecka-Kurdziel

Lidia Suchecka-Kurdziel