lekarz Damian Janiszewski

Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz, kompetentny, w zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Najlepszy lekarz w całym Toruniu ! Świetne podejście. Szczegółowe wytłumaczenie, delikatność (!), uprzejmość i przede wszystkim kompetencje.. wspomnę też o tym, że jest bardzo przystojny. Wystarczyły 2 wizyty i wszystko wiadomo. Byłam u 4 innych lekarzy i nikt nie poznał się na tym co mi jest... jeden nawet zakończył moje leczenie :) i gdyby nie polecenie go przez znajomych.. do tej pory chodziłabym z pękniętym więzadłem i problemem z łąkotką, a ból jest to niesamowity ! Polecam z całego serca !

Oceny dla Pana Doktora najwyższe i naprawdę nie mogłam inaczej... Pełen profesjonalizm a jednocześnie cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta. Właściwa diagnoza pękniętej kości strzałkowej podczas, gdy inni przez dwa tygodnie bezmyślnie aplikowali zastrzyki na rwę kulszową!!! Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy ortopedy szczerze polecam Pana doktora Janiszewskiego.

Miałam okazje być u doktora na wizycie. Na początku faktycznie, nie mogę mieć zastrzeżeń wszystko przebiegało bez problemu. Jednak przy kolejnej wizycie doktor stal się nieuprzejmy oraz nie powiedzial ani nie wytłumaczył mi co mi tak naprawdę dolega.

Wiele lat temu miałem uraz skrętny kolana. Później wielokrotnie jeszcze pojawiało się wysiękowe zapalenie stawu kolanowego. Leczenie zawsze polegało na wykonaniu punkcji i założeniu gipsu na 6 tyg. Po urazie w ubr. Pan Doktor zaproponował artroskopię kolana i ponowne właściwe ustawienie i umocowanie rzepki.Po 10 tyg. od zabiegu kolano wraca do pełnej sprawności i chociaż wiem że na właściwą ocenę trzeba jeszcze poczekać to mam ufność że moje problemy z kolanem skończyły się! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE! Piotr K.

Piotr K.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Toruń"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic