lekarz Damian Kocur

Pełen profesjonalizm. Konkretna trafna diagnoza. Zdecydowana forma leczenia z pozytywnym efektem. Polecam doktora jako wspaniałego specjalistę.

Pełen profesjonalizm w pełnym słowie tego znaczenia. Wszystko było wyjaśnione co do leczenia i jego przebiegu. Pacjent jest na pierwszym miejscu a nie kasa żeby nabić jej jak najwięcej, a zabieg jest na ostatnim miejscu, leżeli zostaną wykorzystane wszystkie inne możliwość. Mało jest takich ludzi że Pan Doktor dał mi wiarę w uczciwych ludziach. POLECAM OBY Więcej Takich LUDZI

Damian Kocur to dobry lekarz i przystępny, pogodny człowiek z poczuciem humoru. Dba o pacjenta i jest skuteczny. Opiera się na konkretnych wynikach badań, wiedzy i doświadczeniu a nie na przypuszczeniach. Traktuje pacjenta z szacunkiem i rozmawia konkretnie, rzeczowo i jasno - nie wywierając nacisku. Leczenie przyniosło mi ulgę w bólu. Czułem się dobrze zaopiekowany i jestem wdzięczny za pomoc.

Lekarz z klasą o wyjątkowej kulturze osobistej. Pełen profesjonalizm, dogłębna diagnostyka, pełne, przedstawione zrozumiale wnioski. Skuteczne leczenie zabiegowe na najwyższym poziomie. Z należną atencją dziękuję wdzięczna pacjentka 🌹

Bardzo kompetentny lekarz przez dwa lata inni lekarze nie potrafili mi pomóc Pan doktor od razu znalazł problem i chyba trafił w dziesiątkę :)

Witam moja dziewczyna miała guza guzgu 5.5cm operacja trwała 10godzin. Wszystko się udało mówi uśmiecha się siada już a minęło dopiero 2 dni Pan Damian Kocur jest rewelacyjny w tym co robi :-) dziękuję Panie doktorze jest Pan wielki

Po pierwszej wizycie u dr Damiana Kocur muszę wyrazić bardzo pozytywną opinię. Uprzejmy,konkretny mimo wielu oczekujących wszystko spokojnie objaśnia.Bardzo polecam Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta. Profesjonalnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Dzięki panu doktorowi dziś po operacji jestem w pełni sprawna i mogę cieszyć się życiem. W tym roku w maju miałam operacje guza okolicy kąta mostowo - móżdżkowego. Pan doktor zawsze ma czas dla pacjenta, dobre słowo i do końca leczenia monitoruje stan pacjenta i jego wyniki. Wspaniały lekarz i niezwykły człowiek.