Nie polecam tego lekarza. Lekarz z uprzedzeniami ! W momencie gdy zaproponował badanie piersi uprzedziłam go że mam implanty piersi Lekarz ten tylko dotknął pare razy moje piersi i stwierdził że „takich” on nie bada.Poczułam się upokorzona! Nie mogę brać HTZ więc dla tego lekarza przestałam istnieć. Całkowicie zmieniła się narracja wizyty .Mimo zgłoszonych dolegliwości nie zalecił żadnych badań oraz alternatywnego leczenia .

Lekarz przy każdej wizycie wykonuje prócz badania fizykalnego USG brzucha oraz pochwy,bada piersi. Tłumaczy rozpoznanie oraz leczenie ,jest delikatny podczas badania.Slucha objawów pacjentki i w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Gdy trzeba wykonać jakiś zabieg pomaga w ustaleniu terminu w szpitalu.Polecam

Bardzo dobry lekarz. Badanie profesjonalne, krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Serdeczność i kompetencja. Polecam!

Wspaniały lekarz, cudowny, ciepły, troskliwy, dobry człowiek. Polecam wszystkim szukającym kompetentnego lekarza. Pozdrawiam.

Lekarz jakiego od wielu lat szukałam. Po ciąży prowadzonej przez innego lekarza udałam się do niego, gdyż poprzedni nie był wystarczająco kompetentny i był bardzo nie uprzejmy. Lekarz zlecił badania, co jakiś czas profilaktycznie wykonuje usg, jednym słowem jestem bardzo zadowolona. Jeśli coś tylko się uda wykryć zaczyna natychmiastowe leczenie. Na każdej wizycie robi badanie piersi, co dla mnie nie jest komfortowe ale lepiej jest się badać niż za późno leczyć. Z pewnością mogę polecić innym młodym mamą i ogólnie kobietą :)

Genialny lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Leczę się u niego od kilku lat, tak samo moja Mama. Dzięki jego szybkiej reakcji, Mama pokonała raka piersi i wygrała życie. Bardzo kompetentny, kulturalny, wręcz szarmancki, niesamowicie ciepły człowiek.

Bardzo kompetentny, kulturalny, wręcz szarmancki, niesamowicie ciepły człowiek.

Lekarz zapominał zlecać mi podstawowych badań jak byłam w ciązy (badania te były wykonywane zawsze po czasie z opóźnieniem ).Na usg nawet nie mogłam oglądac monitoru razem z lekarzem.Podczas usg lekarz rozmawiał sobie przez telefon(krzycząc w niebogłosy) tak że aż sama odczuwałam dyskomfort.Lekarz nie tłumaczył mi wyników badań również usg.Nie odpowiadał na pytanie czy wszystko jest na miejscu np.na pytanie czy są wszystkie paluszki dostałam odp że takich rzeczy nie widac na usg.W ostateczności nie wykrył wady wrodzonej mojej córki.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!w ostatnim miesiącu nie miałam zrobionego usg ponieważ nie było czasu żeby mi go wykonać.W ostateczności poszłam na usg 3d ale pani dr. która wykonywała mi to usg powiedziała że ciąza jest juz zbyt dojrzała żeby móc cokolwiek stwierdzic (córka miała zasłonieta twarz łożyskiem), spytała tylko czy palę bo łożysko byo zbyt dojrzałe(ja nie pale), w ost. nie podpisała się pod badaniem sugerując że nie jest w 100% pewna czy wszystko jest ok.Jak się później okazało nie było ok.Pewnie nie chciała mie martwić!!