dr n. med. Damian Ziaja

Angiolog

Polecam pana profesora Ziaje Damiana z całego serca. Jest profesjonalny, empatyczny, wszystko tlumaczy ze spokojem i cierpliwością. Przy tym ma ogromną wiedzę, ludzkie podejscie do pacjenta.

Prof. Damian Ziaja spełnił wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalista ,wspaniały w obcowaniu z chorym. Zabieg usunięcia żylaków w lewej nodze -bez komplikacji, bezpłatne konsultacje po zabiegu. Polecam leczenie i zabiegi u Prof.

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta i jego rodziny. W najtrudniejszych chwilach jest człowiekiem i lekarzem.

Pan Ziaja jest jednym z lekarzy o którym marzy każdy pacjent, o dużych kompetencjach zawodowych. A przy tym uprzejmy, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru. Potrafi wytłumaczyć objawy chorobowe jak i metody leczenia zrozumiale dla każdego laika, jakim jest pacjent. Leczę się u pana doktora od 6 lat. Mój mąż również był leczony przez pana doktora. Jesteśmy przekonani że uratował mu życie.

To rewelacyjny lekarz i cudowny człowiek. Nie wyobrażam sobie, aby był ktoś podobny. Całkowite zaufanie i bezbłędna diagnoza. Wszystkim polecam.

witam bylam dzis 1szy raz i ponownie spotkalam lekarza i czlowieka naprawde jest super

Super lekarz, rewelacyjny, leczę się już 5 lat i każda wizyta u Niego to uprzejmość,zaufanie, kompetencja,super podejście do pacjenta i zawsze z uśmiechem. Bardzo mi pomógł - polecam.

spelnil moje oczekiwania jestkompetentny uprzejmy poswieca duzo czasu pacjentowi dokladnie tlumaczy chorobe i metode leczeniakompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wzbudza zaufaniepolecam tego lekarza

Polecam wszystkim Pana Damiana Ziaję,bardzo mi pomógł w przypadku problemu z żyłą podkolanową. Poświęcił mi dużo czasu,wszystko dokładnie wytłumaczył,omawiał po kolei badanie USG.Wspaniały lekarz!