lekarz Damian Ziętek

Ginekolog

Pan Doktor jest swietnym lekarzem, prowadzi moja ciaze. Bardzo mily i taktowny. Polecam i zycze samych sukcesow Panu Doktorowi.

Do doktora trafilam przypadkiem. Poniewaz z moimi dolegliwosciami odsylali mnie od szpitala do szpitala az wreszcie trafilam do doktora. Pelen profesjonalizm 100%kompetencji i co wazne udalo sie mi jalo jedynemu wyleczyc moje jajniki.(wczesniej bylam u innych lekarzy gin.i zaden z nich nie postawil diagnozy twierdzac ze wszystko jest ok) A jednak nie bylo i ciesze sie ze teraz dzieki doktorowi moge normalnie funkcjonowac. Serdecznie polecam

Do doktora trafilam przypadkiem.
Serdecznie polecam

Zacznę od tego, że mam nadzieję moja opinie wyrażam o tym samym lekarzu, co poprzedniczki (imię i nazwisko się zgadzają oraz przede wszystkim zalety Pana Doktora:)). *Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu. Pełen profesjonalizm (wizyty na NFZ) - nie jeden lekarz podczas wizyt prywatnych nie jest tak zainteresowany pacjentką i jej problemami jak dr Ziętek. Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie ...

*Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu.
Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie bez wahania pomimo, iż nie miałam umówionej wizyty - w ciąży dostawałam wszystkie możliwe skierowania na badania bez zbędnego proszenia - doktor sam wiedział co mi się należy i nie żałował.
Dr jest bardzo sympatycznym i serdecznym człowiekiem, wesołym i uśmiechniętym - czuję, ze można na niego liczyć i zaufać.

Witam, lekarz godny polecenia. Moje schorzenie wyleczył jako jedyny (po trzech wcześniejszych lekarzach), bardzo dobre podejście do pacjentki, szczery, uprzejmy i delikatny. Porady jakich udziela działają wiele dobrego. Niestety skończył praktykę w Katowicach, może ktoś wie gdzie się przeniósł? Bardzo żałuję i pojechałabym za nim nawet na koniec świata :-) Polecam

Pan Doktor jest bardzo dokładny i delikatny. Podchodzi do pacjentki indywidualnie . Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita