lek. dent. Daniel Baniak

Właśnie zakończyłam leczenie u pana doktora Daniela Baniaka. Moim zdaniem pan doktor jest profesjonalnym endodontą stomatologiem. Wykonywał mi bardzo skomplikowane leczenie kanałowe zębów trzonowych, ponadto uratował mi zęba, który nie był do końca wyczyszczony - wykonując powtórne leczenie kanałowe (ząb był wcześniej leczony przez innego dentystę). Miałam też przeprowadzony skaling i piaskowanie zębów, co dało rewelacyjny efekt. Za ogromną zaletę pana doktora uważam jego osobowość i wysoką kulturę osobistą. Jest miły, delikatny, z dużym poczuciem humoru, potrafi rozładować stres, który towarzyszy podczas wizyt, często pyta o samopoczucie pacjenta. Takie zachowanie ...

Za ogromną zaletę pana doktora uważam jego osobowość i wysoką kulturę osobistą. Jest miły, delikatny, z dużym poczuciem humoru, potrafi rozładować stres, który towarzyszy podczas wizyt, często pyta o samopoczucie pacjenta. Takie zachowanie stwarzało przyjemną atmosferę, budziło moje zaufanie i komfort psychiczny. Bardzo wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania i wyjaśniał moje wątpliwości, udzielał szczegółowych porad i wskazówek, przez co miałam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jestem u kompetentnego stomatologa.
Odczułam dużą serdeczność i zaangażowanie w to, abym, jako pacjent była zadowolona, a efekt końcowy spełnił moje oczekiwania. Pan doktor dokładał starań, aby wypełnienia były bardzo estetyczne i wyglądały naturalnie - widać, że swoją pracę wykonuje z pasją. W moim odczuciu pan dr Daniel Baniak jest specjalistą godnym polecenia. Uważam, że jest profesjonalistą w swoim fachu, posiada obszerną wiedzę praktyczną wynikającą z długoletniej pracy w zawodzie, jak i teoretyczną, którą ciągle poszerza przez udział w szkoleniach. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i poświęconego mi czasu, teraz moje wizyty dentystyczne należą do przyjemności.

Jestem pacjentem tego stomatologa od kilku lat. Bardzo mi pasuje jego podejście do pacjenta,tłumaczenie wykonywanych czynności. Ceny przystępne ,polecam.

Trafiłam do tego dentysty w sytuacji awaryjnej.Złamałam jedynkę(była po leczeniu kanałowym),szybko i sprawnie odbudował mi trzon tego zeba a po dwóch dniach załozył mi koronę ,która ładnie zgrała sie z pozostałymi zębami.Jestem zadowolona z jego pracy i śmiało mogę go polecać.