lekarz Daniel Borowski

Neurolog

Do Dr.Borowskiego dostałam się dwa lata temu,teraz żałuję że tak późno,( inni lekarze tylko przepisywali tabletki od bólu) jest uprzejmy wysłuchał co mi jest ,odpowiednie dobrał leki .. teraz wiem że żyję. Szczerze polecam Dr.Borowskiego

Pan doktor na pierwszej wizycie wiedział w czym tkwi mój problem. Oczywiście przypuszczenia zostały poparte wynikami badań, które miałam zlecone. Świetnie dobrane leki. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne i holistyczne. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Jestem pacjentem dr.Borowskiego i z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza. Jest to człowiek godny zaufania, świetny specjalista, konkretny przejęty stanem zdrowia pacjentów, z każdy ma czas porozmawiać. Szczerze polecam każdemu dr. BOROWSKIEGO.

Szczerze polecam każdemu dr. BOROWSKIEGO.

Jestem pacjentką Pana doktora i z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarz. Jeden z najlepszych z jakimi miałam kontakt - a było ich wielu. Jest kompetentny, troskliwy, profesjonalny. Przede wszystkim słucha co pacjent mówi i zgłębia problem by ulżyć dolegliwościom, z którymi się borykałam. Jestem dosyć "trudnym przypadkiem", ale po kilku wizytach czuję zdecydowaną poprawę. Jak dla mnie - cudotwórca!!! Bardzo dziękuję Panu doktorowi, że dzięki jego fachowości i trafnej diagnozie mogę normalnie funkcjonować. Bardzo wdzięczna pacjentka i nie jedyna, bo z tego co widzę i słyszę, to wdzięcznych pacjentów ma Pan wielu. Będę rozsławiała Pana kunszt lekarski na wszystkich możliwych portalach. Pozdrawiam Oliwia.

Niestety nie mogę podzielić zdania większości oceniających tutaj pracę pana doktora , ponieważ 4-minutowa wizyta i diagnoza podczas niej okazała się nietrafiona. Leczenie na jej podstawie rzecz jasna nie przyniosło skutku. Pomimo tego pan dr na rewizycie (czas trwania to juz 3 min) bez zająknięcia pobiera kolejne 150zł....Do tego kieruje tylko na płatne zdjęcia/zabiegi. Czy tylko mnie wydaję się ,że coś tu nie jest tak jak być powinno?

Pan doktor to niezwykle ciepły i godny polecenia lekarz. To właśnie Pan doktor zdiagnozował przyczyny moich problemów zdrowotnych a miałam przeprowadzane badania u innych neurologów, które nie przynosiły żadnej poprawy ani nie wykrywały przyczyn. Pan doktor to godny polecenia specjalista. Cierpliwy i wyjaśniający wszystkie wątpliwości pacjenta. Cieszę się że do niego trafiłam.

Po dwóch tygodniach intensywnego bólu i całkowitej dysfunkcji ruchowej z powodu rwy kulszowej i mało skutecznym leczeniu farmakologicznym miałem szczęście trafić na oddział neurologiczny Szpitala Miejskiego w Zabrzu pod kierownictwem Pana Ordynatora Daniela Borowskiego. I tu po dwóch dniach nastąpiła zasadnicza metamorfoza w moim stanie chorobowym. Pełny profesjonalizm, doskonałe wyczucie, natychmiastowe działanie i indywidualne podejście do pacjenta przez Pana Doktora Borowskiego i Jego Zespół w ciągu niespełna dwóch dni otworzyły przede mną normalny świat bez bólu. Muszę tutaj podkreślić atmosferę, jaką odbierałem przez cały tygodniowy mój po0byt w szpitalu. Otóż miałem poczucie osobistego angażowania się Doktora Borowskiego jak i całego Jego Zespołu w poprawę mojego stanu, przejawiającego się m.in. w tym, że nie tylko na wizytach, lecz ciągle interesowano się moim samopoczuciem, co zmieniło w radykalny sposób moje standardowe myślenie, że w szpitalach traktuje się pacjentów nieco instrumentalnie.
Muszę także podkreślić pełny perfekcjonizm Ordynatora Borowskiego w diagnozie i wyborze metody leczenia. Ponadto, co dla mnie jest niezwykle zaskakujące, Pan Doktor Borowski przy wypisie prosił o ewentualny kontakt telefoniczny lub osobisty w razie pogorszenia stanu zdrowia czy jakichkolwiek innych wątpliwości, tym samym nie czuję się, że zostałem … odfajkowany.
Dla mnie osobiście jest to jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałem na swojej ponad pięćdziesięcioletniej drodze życiowej.
P.S. Życzę panu posłowi Radziwiłłowi, aby z takim zaangażowaniem i przede wszystkim
z r o z u m i e n i e m podchodził do swojej pracy.
Z wyrazami pełnego szacunku niezmiernie wdzięczny pacjent Zbigniew G.

Jestem zachwycona profesjonalizmem Pana Doktora oraz jego podejściem do pacjenta. Na wizytę do Pana doktora trafiłam z powodu mojej córki, którą bolał kręgosłup. Pan Doktor postawił właściwą diagnozę i dobrał skuteczną metodę leczenia. Pomogło od razu. Podkreślam tutaj fakt, że rozmowa z doktorem była bardzo konkretna i fachowa. Polecam polecam i jeszcze raz polecam tego lekarza.

Dr Daniel Borowski to świetny specjalista, drobiazgowy, konkretny, przejęty stanem zdrowia swoich pacjentów, dyspozycyjny i bardzo pomocny. Mam za sobą nie tylko wizyty w gabinecie doktora, ale także pobyt na jego szpitalnym oddziale i mając takie doświadczenia mogę powiedzieć, że ogromnie cenię Pana Borowskiego zarówno za trafność jego diagnoz, jak i niesamowite podejście do pacjentów. W kontakcie z nimi okazuje wielki szacunek, zrozumienie i empatię, wzbudza zaufanie oraz wykazuje duże zaangażowanie w swoją pracę. Szczerze polecam wszystkim, którzy borykają się z problemami natury neurologicznej konsultacje u pana doktora. Kontakt ten na pewno okaże się strzałem w "dziesiątkę"!

Polecam! 9 lat męczyłam się z bólami głowy po operacji naczyniaka mózgu byłam u wielu znanych lekarz nikt nie potrafił mi pomóc. Po 1 wizycie u Dr.Borowskiego do dziś NIE boli mnie głowa! Doktor trafił z lekami w 100%! Leków już nie biorę a bóle głowy ustały!