lek. dent. Daniel Dłuciklek. dent. Daniel Dłucik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Moja praktyka rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy leczenie implantologiczne (1987 r.). Obecnie oferujemy Państwu usługi z zakresu nowoczesnej implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej oraz endodoncji i profilaktyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Posiadam specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w II Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Katowicach (1979-2002 r.).

Jestem członkiem ICOI – Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku, członkiem DGOI – Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego, członkiem i współzałożycielem PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz członkiem OSIS – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz szkolę młodych implantologów w Polsce i zagranicą.

Super - pamiętam Go sprzed wielu lat. Będę Go szukać, bo potrzebny mi jest Jego "zeszyt" z przepisami na robienie cudownie gojących mikstur. Świetny fachowiec i nauczyciel studentów.

Doktor Daniel Dłucik. Bardzo miły człowiek. Ciepły i sympatyczny. Kompetentny i zaangażowany w pracę. Świetny specjalista. Fachowiec.

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o tym że tak będzie wiedziałam już znacznie wcześniej. Po kolejnych spotkaniach było coraz lepiej. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Daniela Dłucika najlepszego speca od implantów w Polsce! To porządny człowiek i solidna firma.

Polecam z całego serca :) Jak dla mnie najlepszy dentysta na śląsku i w całej Polsce. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm.

Polecam wszystkim, korzystam od kilku lat i jestem zadowolony ze stałej opieki.

Polecam wszystkim, korzystam od kilku lat i jestem zadowolony ze stałej opieki.

Najlepszy fachowiec u jakiego byłam, zna się na tym co robi.Zdecydowanie polecam.

Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalną obsługa na wysokim poziomie.

Najlepszy specjalista od implantów na całym Sląsku.

Najlepszy specjalista od implantów na całym Sląsku.

Robiłem implanty u doktora Daniela Dłucika. Super fachowiec i bardzo kompetentny człowiek. Moim zdaniem najlepzy specjalista w tej dziedzinie w Katowicach. Szczerze polecam!

Jeden z najlepszych leakrzy implantologów na Śląsku, a przy okazji bardzo miły człowiek.