dr n. med. Daniel Karaszewski

Fizjoterapeuta

Pan doktor z dużą wiedzą. Szybka i co najważniejsze trafiona diagnoza. Poza tym bardzo dobre podejście do pacjenta. Dowiedziałam się wiele istotnych informacji na temat mojej choroby, które bardzo mnie uspokoiły. Moje problemy dotyczyły przepukliny kręgosłupa szyjnego i miałam niedowład prawej ręki. Obecnie jestem już bez dolegliwości!

Chciałem serdecznie podziękować Panu doktorowi Danielowi Karaszewskiemu za zaangażowanie i skuteczne leczenie. Jako osoba aktywna sportowo liczyłem na szybki powrót do sprawności po dość poważnej kontuzji kolana i dzięki Panu doktorowi cel został osiągnięty. Bardzo polecam Pana doktora!

Polecam Mgr-a fizjoterapii Daniela Karaszewskiego. Jest wysokiej klasy specjalistą od chorób kręgosłupa. Miała ogromny problem z przepukliną w odcinku szyjnym. Po zaledwie dwóch wizytach Pana Daniela wszystkie dolegliwości ustąpiły. Bardzo dziękuję za pomoć! Marta.

Duża wiedza i doświadczenie! Bóle kręgosłupa i problem z chodzeniem ustąpiły całkowicie! Polecam Pana Daniela! A.Krawczyk

Jestem bardzo zadowolona z wyników rehabilitacji. Z czystym sumieniem polecam pana Daniela. Iza.

Kiedy wszyscy rozkładali ręce na mój kręgosłup, to wtedy trafiłem do pana Daniela, który bardzo mi pomógł! Już po dniu było widać rezultaty terapii. A teraz jest już wszystko dobrze! Polecam pana Daniela!

SERDECZNIE POLECAM PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA BOGATA WIEDZA ZAWODOWA WIDOCZNE SKUTKI REHABILITACJI

SERDECZNIE POLECAM
PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
BOGATA WIEDZA ZAWODOWA
WIDOCZNE SKUTKI REHABILITACJI

Polecam! Na pewno nie zawiedzie. Wojciechowski

Polecam! Na pewno nie zawiedzie.
Wojciechowski

Doświadczony i kompetentny rehabilitant