lekarz Daniel Kołodziejczyk

1,9

Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę oraz zastosował odpowiednie leczenie. Bol kolan minął. Poza tym jest bardzo fajnym i kontaktowym człowiekiem.

Bol kolan minął. Poza tym jest bardzo fajnym i kontaktowym człowiekiem.

Na świeżo po wizycie na SOR Kołobrzeg. Opryskliwy , nieuprzejmy wręcz niegrzeczny lekarz.Nie wzbudza zaufania.W ogóle nie nadaje się do tego żeby pracować z pacjentami.Ponadto jego pycha przysłania mu właściwą diagnozę wykazując brak profesjonalizmu dyskwalifikuje go jako lekarza. Takim osobom powinno się zabierać bezpowrotnie dyplomy.

Na świeżo po wizycie na SOR Kołobrzeg.
Takim osobom powinno się zabierać bezpowrotnie dyplomy.

Jestem oburzona podejściem Doktora do pacjenta gluchoniemego który po operacji barku wymaga leczenia szpitalnego bo rana się nie goi bo takie dostał rano skierowanie i który rano był w klinice dermatologii w Szczecinie gdzie dostał zalecenia również leczenia szpitalnego w Kołobrzegu gdzie został potraktowany jak intruz SKANDAL

W dwóch słowach - opryskliwy cham. Najpierw oświadczył ze wcale nie musi nastawiać kości "i tak się zrośnie, najwyżej będzie krzywa", następnie nastawił przemieszczone złamanie "na żywca", nie chciał słuchać o innym rozwiązaniu np. ortezie tylko bez słowa założył gips i bez zadnej dalszej rozmowy wypuści z gabinetu...

Z Panem doktorem mój mąż miał do czynienia na izbie przyjęć w szpitalu owszem miły kontakt dobry ale moim zdaniem brak wiedzy czy po prostu odwalenie roboty . Mąż zerwał ścięgno prawego ramienia biceps dwugłowy doktor stwierdził że to tylko leczenie doraźne w postaci temblaku i polecił żeby zrobić usg koszt 180 zł i zarejestrować się od poradni . Co się okazało 3 tygodnie później mąż przeszedł operację która powinna być wykonana natychmiast już powinien się znaleść w szpitalu jak trafił na izbę przyjęć !!!!!!!!! A na usg lekarz prowadzący nawet nie spojrzał!!!!! Jak Pan doktor tak leczy to współczuję !!!!!! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tym lekarzem miałam dzisiaj do czynienia na izbie przyjęć w kołobrzeskim szpitalu. Mam straszny ból kolana, robiłam rtg i inne badania i ten stwierdził, że nic takiego nie ma i nie chciał mi dać zwolnienia lekarskiego oraz odesłał mnie do domu a teraz zwijam z bólu i ciągle płacze. Moi rodzice zadzwonili na izbe przyjęć do szpitala i zrobili jemu awanturę a na dodatek chamsko się do nich odnosił. Sprawa trafia do dyrekcji i dalej

Miałam kontakt z panem Kołodziejczykiem jestem pod wrażeniem kompetencji i podejścia do pacjenta.Zdiagnozował moje problemy z którymi nie radzili sobie inni ortopedzi.W kontakcie miły ,uśmiechnięty,wyjaśniający w prosty sposób wszelkie pytania dotyczące problemu

Zgadzam się z wcześniejszą opinią. Z panem doktorem miałam do czynienia na izbie przyjęć bardzo niemiły, oschły służbista w dodatku zaczął mnie straszyć prokuraturą przy czteroletnim dziecku. Nie życzę nikomu wizyty u Tego pana.

nie rozpoznał banalnie ewidentnego złamania .Skutek -powstanie stawu rzekomego. Narażenie pacjenta na poważny zbieg /przeszczep kości/ nie mówiąc o bólu , rehabilitacji i kosztach ok.50.000 Powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu.