dr n. med. Daniel Kotrych

Ortopeda, Traumatolog

10.05.2017

Fantastyczny specjalista! Uratował moją rękę. Życzliwy i przemiły człowiek. Pełen spokoju i opanowania. Po prostu NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!

Małgorzata

28.08.2013

Doktor Kotrych podarowal mi drugie życie, gdyż z powodu nowotworu kości załamałam się kompletnie.Jego spokój i opanowanie udzielił się także mnie. Uwierzyłam, że bedzie dobrze. Będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję, doktorze!

25.12.2012

Wspanialy dr moze troche malo rozmowny, ale jestem zadowolona, w przychodni dokladnie wytlumaczyl na czym moj problem polega i juz jestem po artroskopi, w pierwszym dniu przy balkoniku chodzilam a balam sie czy sobie poradze.Dziekuje doktorze.

04.12.2012

Z NFZ-u nie ma o czym mówić , zero kontaktu z lekarzem i takie minimum po zabiegu że tylko ból i płacz i szybko do domku!!!!!!!!!!!!!!. W przychodni poszpitalnej raczej nieuchwytny.

22.11.2012

Bardzo dobry specjalista, z pełną odpowiedzialnością polecam, naprawił mi to, co inni zepsuli

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa