lekarz Daniel Kuczyński

"5" to za niska ocena! Lekarz zasługuje na "10" co najmniej! Wyjątkowe podejście do pacjenta. Empatia, zrozumienie, rzetelność i pomoc. Taki lekarz, to unikat w dzisiejszym świecie. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

W dzisiejszych czasach, gdy niestety najwyższą wartość dla ludzi, stanowi pogoń za pieniądzem, taki lekarz to prawdziwa rzadkość. O takich personach, jak doktor Kuczyński, możemy przeczytać już jedynie w literaturze. Judym, po prostu Judym! Lekarz „Prawdziwy”, człowiek z powłaniem! Gotowy o każdej porze dnia, i nocy nieść BEZINTERESOWNĄ pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Uprzejmy, cierpliwy, skrupulatny w swoim fachu. Przy tym prawdziwy Humanista, o rezległej wiedzy medycznej. O czym, przekonałam się niejednokrotnie…, gdy udzielał pomocy moim rodzicom, mężowi, mi, a teraz także mojemu synkowi. Panie Doktorze, jakby Pan zastanawiał ...

Panie Doktorze, jakby Pan zastanawiał się nad kolejną specjalizacją, to moja „mała sugestia” – pediatriaaaaaaa 

Nie mogę nie wystawić opinii o tym lekarzu. Czuję, że jest to mój obowiązek, gdyż w dzisiejszych czasach dobrego i uczciwego lekarza trudno znaleźć. Zaufanie w tej branży jest mocno nadszarpnięte i dlatego moja opinia jest tak ważna dla innych. Pan……..leczył moją mamę i teraz mnie, co pozwala mi ocenić jego pracę i stosunek do pacjenta z różnego punktu widzenia. Jego zachowanie cechuje uosobienie dobroci, szacunku i współczucia. W każdym działaniu jest mnóstwo empatii, co w szczególności było to widoczne wobec mojej mamy. Wydaje się, że słowa przysięgi lekarskiej każdego dnia są żywe i obecne w jego pracy, a bezinteresowność i oddanie są wyjątkowe.

Lekarz jakich mało. Miły, kontaktowy, rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentem, używając do tego przystępnego języka, zrozumiałego dla każdego.

Dr. Daniel Kuczyński jest godnym polecenia lekarzem. LEKARZ Z POWOŁANIA! Zawsze mogę na niego liczyć. Nigdy nie odmówił jeśli potrzebowałem konsultacji. Profesjonalne podejście i rzetelna diagnoza. Wszystko wytłumaczy. Bardzo kontaktowy człowiek. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora. DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz " Węgrów"?

Poradnia Medycyny Pracy
ulica Kościuszki 215
NZOZ "RAD-MED" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
ul. Siedlecka 20A
08-200 Łosice
N Z O Z Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy - Lekarze
Starowiejska 30
T. Kościuszki 69
Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski
NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
ulica Księdza Bosko 19