Mam dwie córki w wieku 11 lat, które przechodziły regularne kontrole w szkole. Polecono u jednej córki wizyte u ortodonty, a ten prosił o opinie fizykoterapeuty. I trafiłam do Pana Daniela, który okazał się świetnym specjalista i dopatrzył sie paru spraw i poprowadził terapie na tyle skutecznie ze potrzeba było tylko szyny relaksacyjnej na zęby nocą

Trafiłam do pana Daniela z polecenia koleżanki. Cudowne podejście, cierpliwość, wymagający, ale tłumaczący w jakim celu trzeba zrobić dane ćwiczenie mimo że boli. Do tego troskliwy i wprowadza taką sympatyczną atmosferę, że nie wstydziłam się, chociaż trzeba się porządnie rozebrać do zabiegów. Polecam gorąco.

Bardzo przyjemny mily Pan ma nowoczesne urządzenie zabiegi dobrze i tanio zrobione. Polecam Krystyna

Byłam u lekarza, a ten stwierdził zapalenie rozcięgna podeszwowego. Dał zlecenie na zabiegi fizykoterapii jonoforezę z olfenem, Pole magnetyczne, laser. I zaczął się problem dla mnie bo na pole i jonoforezę zarejestrowali mnie na października, a na laser w tym roku nie było już miejsc. Zobaczyłam w szpitalu pewną ulotkę gabinetu Remedical i zadzwoniłam. Szybko dostałam termin i już jestem po. Teraz czekam na kontrolę u ortopedy, jest lepiej. Polecam!

Moja 13 letnia córka cierpiała na bóle lewego kolana, w trakcie prywatnych wizyt u ortopedy zalecono nam zabieg usunięcia faldu w tym kolanie. Z polecenia trafiliśmy do Daniela na konsultacje, po kilku wizytach córka poczuła ulgę przy przysiadach i innych ruchach nóg. Ze szczerego serca polecam :)

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant dziecięcy Toruń"?

mgr
Leszek Tajchman